Новини

Зросла кількість жертв внаслідок удару росіян по Харкову: відомо про 5 загиблих, 40 поранених

У Харкові зросла до пʼяти кількість загиблих унаслідок російських авіаударів удень 30 серпня. Поранень зазнали 40 людей.

Про це повідомив у Телеграмі начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, пише Рубрика.

"На жаль, кількість загиблих зросла до пʼяти людей", – йдеться у повідомленні.

За уточненими даними, від російських авіаударів зазнали поранень 40 людей.

"Маємо інформацію про 40 поранених цивільних людей. П'ятеро загиблих. Серед них — дівчина 14 років", – йдеться у дописі Синєгубова у Телеграмі.

Фото: t.me/synegubov

За даними ОВА, війська рф ударили по п'яти локаціях.

  • В Індустріальному районі поцілили в 12-поверховий будинок (пошкоджено 5 автомобілів, троє людей загинули),
  • в іншому місці загинула дитина та четверо людей дістали поранення;
  • у центральній частині міста було влучання в землю (загоряння трави);
  • у Слобідському були влучання в складську будівлю (там двоє поранених) і приватні будинки (шестеро поранених).

Фото: t.me/synegubov

Як розповів начальник Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков, за попередніми даними, росіяни завдали ударів з населеного пункту Дубове Бєлгородської області РФ.

"Цей населений пункт розташовується за 25 кілометрів від лінії державного кордону. Ворог застосував Су-34", – сказав Фільчаков.

Фото: t.me/synegubov

За словами начальника ГУ Нацполіції в Харківській області Володимира Тимошка, війська рф випустили п'ять УМПБ Д30.

"250-кілограмові чи 500-кілограмові, з'ясують експерти після дослідження всіх уламків", – зазначив Тимошко.

Фото: t.me/synegubov

Фото: t.me/synegubov

Удар по Харкову

Нагадаємо, сьогодні, 30 серпня, близько 15:30 російські окупанти вдарили по Харкову керованими авіаційними бомбами. Відомо, що одна з них влучила у 12-поверховий житловий будинок.

Пізніше керівник Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков та начальник ГУНП в Харківській області Володимир Тимошко розповіли, що росіяни атакували Харків п'ятьма керованими авіабомбами з літака Су-34. Пуски було здійснено з селища Дубове, що під Бєлгородом.

Свіжі дописи

  • Новини

Адміністрація президента США припиняє понад 90% виплат від USAID

Адміністрація глави Сполучених Штатів Дональда Трампа заявила, що припиняє понад 90% допомоги іноземним державам з… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Генштаб: на фронті минулої доби війська рф найчастіше атакували Покровський та Новопавлівський напрямки

На фронті за минулу добу відбулося 110 бойових зіткнень, російські загарбники намагаються захопити Покровськ –… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

February in Ukraine: a glimpse through Rubryka’s lens

Rubryka showcases a compelling collection of photographs depicting life in Ukraine during February, a month… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

КНДР надіслала понад 1000 військових до росії, – розвідка Південної Кореї

Національна служба розвідки Південної Кореї повідомила, що має інформацію про направлення режимом КНДР додатково більш… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

На Київщині через падіння уламків дронів вирувала пожежа на промисловому об’єкті  

У ніч з 26 на 27 лютого російські війська намагались атакувати ударними дронами Київську область.… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

У Широківській громаді на Запоріжжі відкрилась підземна школа, розрахована на 1000 учнів

У Петрополі Запорізької області відкрилася підземна школа: вона стала п’ятим безпечним освітнім простором у регіоні,… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.