fbpx
Сьогодні
Відео, фото 13:52 28 Сер 2024

Рішення для перемоги: "Повернись живим" та "Київстар" запустили збір на роботизовані комплекси й обладнання для саперів

English version here

Фото: "Нам тут жити 2.0"

Благодійний фонд "Повернись живим" разом із компанією "Київстар" запустили збір "Нам тут жити 2.0" на обладнання для саперів.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

Україна є найбільш потенційно замінованою країною у світі, зокрема випереджає Сирію й Афганістан. Кількість замінованих територій становить близько 140 000 км², що майже як половина площі Італії.

Яке рішення?

Київстар разом з фондом "Повернись живим" та за інформаційної підтримки Міністерства економіки України показали недоступну красу України та запустили новий масштабний збір "Нам тут жити 2.0" для розмінування країни.

Комунікаційну кампанію розробила креативна агенція I AM IDEA. Продакшеном кампанії займалась команда Family Production.

"Завдання було непростим: потрібно було не лише презентувати продукт, а й звернути увагу на важливий збір від Київстар. Люди втомилися від постійної присутності війни та зборів у медіа, і тема розмінування часто залишається осторонь. Проте це надзвичайно важливо, бо нам тут жити", — ділиться креативна агенція I AM IDEA.

Ролик розповідає історію фотографа, який через свій об'єктив бачить красу України — природу диких полів, далеких річок, покинутих місць. Але людей там немає, і цій красі бракує життя. Тож ми продовжуємо працювати, бо нам тут жити.

"Уже вдруге поспіль, спільно з "Повернись живим", ми запускаємо збір на розмінування країни. Це велика відповідальність та соціальна місія, яку Київстар обрав для себе. Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо зібрати кошти та повернути українцям безпечний доступ до допоки недоступних місць та можливість милуватися красою України", — Юрій Чорненький, керівник департаменту маркетингових комунікацій Київстар.

Як це працює?

Мета збору – 100 мільйонів гривень. На зібрані кошти планують придбати наземні роботизовані комплекси, а також дрони, які забезпечать дистанційне розмінування шляхом підривів.

Проєкт "Нам тут жити 2.0" допоможе зберегти життя саперів, адже розміновувати території будуть не тільки люди, а й техніка українського виробництва – наземні роботизовані комплекси, а також дрони, які забезпечать дистанційне розмінування шляхом підривів.

"Близько 140 000 кв. км території України потребують розмінування. Щодня сапери метр за метром очищують нашу землю від російських мін та залишків снарядів. Наше завдання – надати їм обладнання, щоб вони могли робити це ефективніше і безпечніше. Роботизовані комплекси дадуть змогу саперам працювати на відстані від небезпечних об'єктів. Засоби зв'язку необхідні для координації підрозділів. Дрони – для аерофотозйомки, фіксації мінних полів, визначення координат. Крім того, саперів забезпечимо транспортом. Це підвищить їхню мобільність", — Олег Карпенко, заступник директора Фонду "Повернись живим".

Щоб підтримати збір, необхідно переказати донейт на спецрахунок фонду й "банку" проєкту.

Крім того, абоненти «Київстар» можуть підключати тариф "Допомога ЗСУ", з тарифного плану якого перешлють на збір до 50 гривень.

Збір запустили за підтримки Міністерства економіки України. А комунікаційну кампанію розробила креативна агенція I Аm Idea.

Нагадаємо, "Рубрика" відвідала деокупований Національний природний парк "Святі гори", що на Донеччині. Як і для чого розміновуються ліси — у фоторепортажі.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: