Про це пише Рубрика з посиланням на Міністерство охорони здоров'я
У чому проблема?
У період літніх канікул деякі діти починають довше спати і лягати пізно. Це може становити проблему, коли після початку навчального року доведеться повертатися до шкільного режиму.
Яке рішення?
Як зазначають у Міністерстві охорони здоров'я України, повертати режим сну після канікул варто завчасно і поступово.
Допомогти адаптуватися учням до змін швидше і простіше можуть їхні батьки.
Як це працює?
У цьому можуть допомогти нагадування на телефоні батьків та їхніх дітей. Їх слід встановити на час початку підготування до сну.
Приклад батьків також може стати гарним способом підтримати дитину в цей період. У відомстві рекомендують будити дітей тоді, коли дорослі збираються на роботу, навіть якщо працюють з дому.
Батькам слід також дотримуватися чіткого режиму сну, аби слугувати гарним прикладом для школяра.
Щоденні ранкові цікаві заняття чи плани на подальший день можуть стати додатковою мотивацією для того, аби діти щодня вчасно прокидалися.
Це може бути, зокрема, денний або виїзний літній табір.
Не варто залишити без уваги й вечірню рутину, яка сприятиме швидкому засинанню. Батьки можуть обрати для себе зручну форму, як-от:
Довідка
З практичної точки зору сон людям потрібен щоб мати здоров'я. Відсутність сну може бути фатальною. Щури, яким не дозволяють спати, помирають через два-три тижні. Цей експеримент не повторювали на людях, але через кілька днів без сну у здорових людей можуть виникати галюцинації. Недосип:
Набуття звички гарного нічного сну в дитинстві є ключовим фактором для здоров'я кишківника, а значить – і для загального здоров'я на багато років вперед, до таких висновків дійшли фахівці з дослідницького медичного центру Університету Сент-Жюстін в Монреалі.
Оптимальна кількість сну варіюється залежно від індивідуальних особливостей та віку людини.
Фонд національного сну США дійшов висновку, що ідеальна кількість сну – від 7 до 9 годин для дорослих та від 8 до 10 годин для підлітків.
Дітям молодшого віку потрібно значно більше, а новонароджені взагалі потребують 17 годин сну на добу.
Повномасштабне вторгнення також серйозно впливає на сон у дітей. Стрес, тривожність і страх можуть спричинити проблеми зі засинанням, викликати жахіття та спричиняти неспокійний сон.
Дослідники припускають, що достатня кількість сну зі сновидіннями може зробити людину менш схильною до розвитку посттравматичного стресового розладу після якоїсь жахливої події.
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, Кабінет Міністрів визначив початок та кінець нового навчального року в загальній середній школі.
Згідно з постановою уряду, навчальний рік у школах:
Окрім того, повідомлялось, що Міністерство освіти і науки (МОН) запускає нову гарячу лінію під назвою "Школа офлайн". Її основне завдання – надати інформацію про освітню політику з метою повернення учнів до очного навчання.
Коли в Україні немає повітряної тривоги та російських обстрілів, усі органи влади, державні структури, виробництва… Читати більше
Починаючи з ночі 22 листопада росія не припиняє атакувати Україну ударними дронами типу "Shahed" та… Читати більше
Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський заявив, що у межах чеської ініціативи до кінця цього року в… Читати більше
У Харкові встановили новорічну ялинку на станції метро "Університет". Про це повідомила у Телеграмі пресслужба комунального підприємства… Читати більше
Поблизу Вугледара, що на Донеччині, російські окупанти розстріляли п’ятьох полонених бійців Збройних сил України. Про… Читати більше
Північнокорейських військових, які воюють на боці росії, вже зафіксували на Харківському напрямку фронту. Їхню чисельність не… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.