Так вважає голова парламентського комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин, написавши про це у Facebook, посольство рф у Франції.
Як зауважив нардеп, зараз росія "кидає всі сили", щоб звільнити Дурова. Той, щоб його не видали москві, мовляв, піде на співпрацю із французьким слідством.
У результаті цього в усьому світі впровадять жорсткіше регулювання Telegram. Однак на думку депутата, Україна має зробити це раніше, "бо саме ми на передовій".
"Ніщо не зупинить рішення, час якого настав ще у 2022 році", — вважає Юрчишин.
Своєю чергою російське посольство у Франції запросило консульський доступ до мільярдера Павла Дурова і звинуватило французьку владу в "ухиленні від взаємодії".
"Після появи в ЗМІ новини про затримання П.В.Дурова негайно запросили у французької влади роз'яснення щодо причин і зажадали забезпечити захист його прав і надати консульський доступ.
Станом на сьогодні (25 серпня – ред.) французька сторона поки ухиляється від взаємодії з цього питання. Перебуваємо в контакті з адвокатом П.В.Дурова", зазначили у російському відомстві.
Нагадаємо, що 24 серпня, ввечері, в аеропорту Парижа Ле-Бурже заарештували розробника та власника месенджера Telegram 39-річного Павла Дурова.
Вважають, що інструментарій його месенджера Telegram використовують наркодилери та інші злочинці. Відповідно, "це робить його співучасником торгівлі наркотиками, злочинів проти дітей і шахрайств".
Правоохоронці відділку Національного управління по боротьбі з шахрайством при митному департаменті помістили Дурова під варту. Він має предстати перед суддями вже у неділю.
Як зазначає мовник, можливо, Дурова звинуватять у таких численних злочинах, як:
Таким чином, Дурову загрожує не менш як 20 років позбавлення волі.
Що відомо про Telegram в Україні
25 березня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №11115, який має врегулювати діяльність Телеграм-каналів, що позиціюють себе як медіа в Україні.
Подібні ідеї (від врегулювання до повної радикальної заборони Телеграм) періодично лунали із початку війни в Україні. Найголовніші аргументи їх прихильників — фейки, які можна швидко розповсюджувати на великі аудиторії в Телеграмі, не несучи за це жодної відповідальності, можливість росії проводити дезінформаційні кампанії й те, що Телеграм є таким собі простором для порушень — дискримінації, нехтування журналістською етикою тощо.
14 лютого речник ГУР МО Андрій Юсов заявив, що платформа Telegram містить у собі "цілу низку загроз для України". За його словами, загрозу для безпеки держави становлять не окремі медіа, що є на платформі, а сама соцмережа.
Водночас він зазначив, що Україна вибудовує комунікацію з адміністраціями всіх платформ, щоби працювати за прозорими правилами. У Telegram відповіли, що платформа повністю безпечна для українців.
Укрпошта випустила нову поштову марку, присвячену легендарному українському боксеру Олександру Усику та його перемозі в… Читати більше
Українські військові досягли успіхів на південному заході від Покровська, відбивши низку позицій у ворога. Російські… Читати більше
У ніч на 22 грудня у Київській області працювали сили протиповітряної оборони по російських безпілотниках.… Читати більше
У столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді у ніч на 22 грудня Олександр Усик вдруге переміг Тайсона… Читати більше
У столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді відбувся матч-реванш, в якому український боксер Олександр Усик вдруге переміг… Читати більше
Альона Гетьманчук, засновниця та директорка Центру «Нова Європа», очолить Місію України при НАТО. Про це… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.