Про це пише The Washington Post.
Західне видання зазначає, що блискавичне вторгнення Києва до Курська, розташованого на заході росії, стало прямим наземним нападом на територію рф — найчервонішою з усіх червоних ліній.
Однак відповідь путіна була разюче пасивною і приглушеною, що різко контрастує з його риторикою на початку повномасштабного вторгнення.
На початку війни, у лютому 2022 року, путін заявив, що будь-яка країна, яка стане на шляху росії, зіткнеться з наслідками, "яких ви ніколи не бачили за всю свою історію". Ця заява була спрямована на країни, які можуть надати військову підтримку Україні.
У вересні того ж року, він ще раз наголосив, що у разі загрози територіальній цілісності Росії буде використано всі наявні засоби, включно з ядерною зброєю.
Якщо територіальна цілісність Росії опиниться під загрозою, "ми, безумовно, використаємо всі засоби, які є в нашому розпорядженні, щоб захистити Росію і наш народ. Це не блеф", – заявив він.
"Громадяни Росії можуть бути впевнені, що територіальна цілісність нашої Батьківщини, наша незалежність і свобода будуть забезпечені – я ще раз підкреслюю це – всіма засобами, які є в нашому розпорядженні", зробивши чітке посилання на ядерну зброю росії.
Однак український прорив російської оборони показав слабкість російських збройних сил і викрив фальшивість так званих червоних ліній, на яких так наголошував Кремль. Це вторгнення стало черговим кроком, що продемонстрував ілюзорність російських загроз.
Україна неодноразово перетинала уявні "червоні лінії" Москви, зокрема, під час:
До речі, західна військова техніка, яку використовують Збройні Сили України, колись теж вважалася "червоною лінією" для Кремля. Проте, всупереч риторичним загрозам, росія не здійснила серйозних дій у відповідь.
У той час як дехто на Заході ставить під сумнів стратегію повільного постачання зброї в Україну, яка, на думку критиків, знижує шанси Києва на перемогу і призводить до затягування конфлікту, аналітики вважають, що політика США щодо військової допомоги повинна була бути рішучішою.
Неназваний російський академік, який має зв'язки з високопоставленими московськими дипломатами, зазначив, що російське керівництво серйозно ставиться до використання американської і західної зброї на території росії, але рішення про реакцію на ці дії досі не було прийнято.
Своєю чергою російська влада намагається применшити значення українського вторгнення і невдач свого військового керівництва. Проте очевидно, що ці події ставлять під сумнів міф про непорушність російських кордонів і демонструють зростаючу впевненість України у боротьбі за свою незалежність.
Нагадаємо, що Збройні сили України продовжують просування у районі Суджі, що в Курській області російської федерації. Згідно з аналізом зібраних даних, українські військові 23 серпня діють в цьому регіоні, поступово закріплюючи свої позиції.
Російський же диктатор володимир путін досі не може вирішити, як називати наступальну операцію Збройних сил України в Курській області. Тим часом міністерство оборони рф офіційно заявляє, що російські війська ведуть обстріли на власній території.
Австралія запровадила найбільший пакет санкцій проти росії з лютого 2022 року. Обмеження для російської федерації… Читати більше
До третіх роковин повномасштабного вторгнення росії у столиці відкрили першу частину Меморіалу українським розвідникам. Про… Читати більше
Выбор ЧПУ станка – это стратегическое решение для любого производства, связанного с обработкой металла, дерева,… Читати більше
Данія виділить 405 мільйонів крон ($56,8 мільйона) на гуманітарну допомогу та зусилля із відновлення в… Читати більше
Рада Європейського Союзу в роковини повномасштабного вторгнення, 24 лютого, ухвалила 16-й пакет санкцій проти росії.… Читати більше
У ніч проти 24 лютого Підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, Головного управління розвідки,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.