Про це оголосили у Міністерстві закордонних справ Канади, передає Рубрика.
"Канада надасть UNESCO 10 млн дол. протягом 5 років на втілення проєктів, що сприятимуть реінтеграції дітей, які повертаються до України із сусідніх країн, в тому числі тих, яких незаконно вивезла Росія", – йдеться у поширеній заяві.
Зазначається, що ці кошти також "підвищать якість сімейних форм опіки та послуг захисту вразливих дітей".
У відомстві зауважили, що цього року Канада вже виділила Україні більше як 21,5 млн дол. США гуманітарної допомоги.
Загалом же після початку повномасштабного російського вторгнення до України, загальний обсяг фінансової, військової та гуманітарної допомоги Канади Україні перевищив 15 млрд дол. США.
Зазначимо, що цього тижня в Україні з візитом перебував міністр міжнародного розвитку Канади Ахмед Хуссен. Під час перебування в Києві він оголосив про виділення Канадою 5,7 млн дол. США на роботу гуманітарних організацій з підтримки українських дітей.
"Я радий сьогодні оголосити, що Канада надає 3,5 млн дол. нового фінансування організації "Міжнародний медичний корпус" Великої Британії. Сьогодні я також радий оголосити про 2 млн дол. для канадської організації "Врятувати дітей". І я оголошую про 200 тис. дол. для Офісу ООН з координації гуманітарних справ. Це фінансування має підтримати гуманітарну роботу, яку ці організації ведуть в Україні", – сказав він.
Міністр додав, що Канада віддана співголовуванню з Україною в міжнародній коаліції з повернення дітей, наданню соціально-психологічної підтримки дітям та їхнім сімʼям разом із 40 країнами.
"Канада вважає, що діти не мають бути пішаками під час конфлікту, і ми вимагаємо, щоб діти повернулися додому до своїх батьків і сімей", – підкреслив Хуссен.
Урядовець додав, що з допомогою UNICEF фінансування також піде на "Реформу кращого догляду" уряду України з переходу на нову модель догляду за дітьми, яка ставить сім'ю в центр піклування.
Нагадаємо, Україна та Канада запустили роботу Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.
Було спільно підготовано Рамковий документ Міжнародної коаліції за повернення українських дітей. Це установчий документ, що визначає її мандат, цілі, керівні принципи та напрями діяльності.
Також у ньому пояснюється, що передбачає членство в коаліції, та окреслюються шляхи, як країни можуть брати участь у її роботі. Кожна держава самостійно може визначити сфери, у яких хоче діяти, або навіть узяти на себе лідерство з огляду на свій досвід, експертизу та ресурси.
Коаліція зосередиться на таких основних цілях:
Також Сполучені Штати Америки офіційно стали державою-членом коаліції, яка виступає за безпечне повернення в Україну дітей, незаконно депортованих і переміщених російською федерацією в умовах війни.
Наразі загалом вже 40 держав приєдналися до Міжнародної коаліції щодо повернення українських дітей.
російські загарбники знову залякують українців "потужним ударом". Однак варто пам'ятати, що небезпека триває щоденно вже… Читати більше
Нещадно війська КНДР почали брати участь у бойових діях проти України, проте російська федерація намагається… Читати більше
Новобраний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп пригрозив повернути під контроль Вашингтона Панамський канал у випадку,… Читати більше
Кабінет Міністрів розподілив кошти Всесвітньої продовольчої програми ООН Міністерству освіти та науки на покращення якості… Читати більше
У неділю, 22 грудня, на Прикарпатті поблизу села Лоєва сталася масштабна ДТП за участю позашляховика… Читати більше
Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо прилетів до столиці російської федерації. Зараз між ним та російським диктатором… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.