Природа – частина української ідентичності: WWF-Україна та Музей Івана Гончара присвятили онлайн-проєкт природі України

До Дня Незалежності WWF-Україна у партнерстві з Музеєм Івана Гончара запустили онлайн-проєкт про цінність національного природного спадку та створили серію виняткових віртуальних листівок. 

Про це інформує Рубрика.

Війна має нищівний вплив на довкілля, а її наслідки можуть бути відчутними й для майбутніх поколінь. За даними Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України з початку війни було уражено 30% усіх природоохоронних територій в Україні.

За прогнозами експертів, для відновлення до довоєнного стану вже зараз потрібно 60-80 років. Щоб привернути увагу до важливості збереження природного біорізноманіття під час війни, підкреслити значення української природи в національній ідентичності, WWF-Україна ініціювали кампанію "До своєї природи".

Проєкт поєднує світлини українського народного мистецтва початку XIX — другої половини XX століть із колекції Музею Івана Гончара та сучасні ілюстрації Анастасії Старко.

Вони створюють візуальний діалог про історичний взаємозв'язок українців з природою через культуру.

Проєкт доповнюють наукові факти українських дослідників природної та культурної спадщини, а також уривки з архаїчних фольклорних текстів.

До 33-ї річниці незалежності України організатори також підготували серію віртуальних листівок, які можна вільно завантажити, надіслати друзям та рідним, або поширити в соціальних мережах.

Проєкт можна переглянути онлайн або просто неба у Києві — на Хрещатику, 36 (біля будівлі Київської міської державної адміністрації) до 3 вересня, та згодом протягом вересня у парку імені Тараса Шевченка.

Свіжі дописи

  • Новини

Перетворювати свої мрії у реальність: як долучитися до проєкту “Академія лідерства для дівчат 5.0”

Проєкт “Girls Leadership Academy 5.0 / Академія лідерства для дівчат 5.0” – це трамплін для… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025
  • Новини

Росіяни атакували дроном “Молнія” багатоповерхівку в Харкові: серед постраждалих – дитина

Російські окупанти сьогодні, 2 квітня, атакували Харків ударним дроном. Він влучив по багатоповерхівці. Про це… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025
  • Новини

ITForce отримала статус Premier Google Partner 2025

У межах програми Google Partners агенція digital-маркетингу ITForce підтвердила статус Преміум партнера на 2025 рік.… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025
  • Новини

Міжнародна допомога: енергетики Сумщини отримали додаткові 15 тонн обладнання

За координації Міністерства енергетики України енергетики Сумської області отримали близько 15 тонн обладнання гуманітарної допомоги… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025
  • Новини

В Армія+ рекорд: 60 тисяч військових розповіли про своє ставлення до служби

За 11 днів від старту опитування про ставлення до військової служби у застосунку Армія+ його… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025
  • Новини

Угорщина планує вийти з Міжнародного кримінального суду, – ЗМІ

Міністр юстиції Угорщини Тужон Бенце заявив, що країна має намір вийти із Міжнародного кримінального суду. Про… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025