Проєкт USAID допомагає відновити виробничі приміщення фармацевтичній компанії з Луганщини: у чому рішення
Проєкт USAID "Економічна підтримка України" розпочав важливу ініціативу, спрямовану на підтримку української фармацевтичної. Метою проєкту є допомога у відновленні виробничих потужностей компанії, яка, через повномасштабне вторгнення росії, була змушена релокуватися з Луганської області до Києва.
Про це пише Рубрика, посилаючись на Фейсбук Проєкту USAID.
У чому проблема?
"Мікрохім", яка вже майже 33 роки займається виробництвом лікарських засобів, зокрема кардіологічних і неврологічних препаратів, до початку війни функціонувала у Рубіжному Луганської області.
Військові дії змусили компанію переїхати до столиці, де вона орендувала триповерхову будівлю для адміністративного персоналу.
Операційний директор компанії Дмитро Коваль зазначив, що 2022 та 2023 роки стали періодом випробувань та відновлення для компанії.
Яке рішення?
Тепер "Мікрохім" переходить до етапу розвитку, і нові виробничі площі, створені завдяки підтримці USAID, допоможуть компанії розширити свій бізнес як на ринку України, так і за кордоном.
Проєкт USAID "Економічна підтримка України" розпочав важливу ініціативу, спрямовану на підтримку української фармацевтичної компанії.
Як це працює?
Як повідомляють, USAID допомагає провести капітальний ремонт третього поверху цієї будівлі площею 1 000 квадратних метрів.
Проєкт розробила компанія CDM Engineering Ukraine, документ пройшов перевірку підрядником USAID Green Powered Technology (GPTech) і отримав позитивний висновок української експертизи.
Ремонтні роботи, що розпочалися у липні, включають:
- демонтаж старих підлог, тиньку,
- інженерних мереж,
- встановлення нових вікон,
- систем вентиляції та електрики.
На цей час виконано близько 10% необхідних робіт. Згідно з планом, роботи триватимуть до січня 2025 року.
Зі слів операційного директора компанії, підрядник також:
- проведе демонтаж внутрішніх перегородок,
- встановить сучасний ліфт,
- облаштує під'їзд для людей з інвалідністю,
- виконає інші необхідні роботи.
Зараз "Мікрохім" налічує 182 працівники.
"Після завершення капітального ремонту ми зможемо розмістити ще 20 фахівців, які наразі працюють в різних орендованих офісах у Києві. Ми плануємо збільшити штат на 30% до закінчення ремонтних робіт", – розповів представник компанії.
Нагадаємо, що у селі Микуличі Бучанського району Київської області побудують енергоефективну школу з майже нульовим енергоспоживанням (NZEB) замість двох зруйнованих війною будівель.
Окрім того, у Чернігівській області за унікальними технологіями будуть найдовший міст через річку Десну: його довжина складатиме 628 метрів. Балки 106-метрового прогону над річищем річки виготовлені були з останньої довоєнної партії сталі металургійного комбінату "Азовсталь" у Маріуполі.