fbpx
Сьогодні
11:24 21 Сер 2024

Triumfland Saga: нова українська онлайн-гра, яка допомагає покращувати психічне здоровʼя дітей

English version here

У Triumfland діти вирушають у сповнену веселощів подорож, яка розширює їхні можливості та навчає цінних навичок для розвитку життєстійкості. Triumfland Saga, розроблена для дітей віком від 7 до 12 років та доступна на пристроях iOS та Android. 

Про це пише Рубрика.

У чому проблема?

За даними ЮНЕСКО у 26% українських підлітків діагностовано посттравматичний стресовий розлад. 75% школярів переживали стрес.

У 54% українських вчителів спостерігається професійне "вигорання". Ця сумна статистика свідчить про необхідність впровадження інструментів, спрямованих на покращення психічного здоров'я всіх учасників української системи освіти.

Партнером проєкту було обрано організацію "Я І МОЯ ШКОЛА", яка об'єднує учнів, батьків та освітніх експертів у Києві, у різних регіонах України, зокрема і на деокупованих територіях. Це дозволяє проєкту охопити школи, які найбільше потребують додаткової підтримки для забезпечення психічного здоров'я дітей. 

Яке рішення?

Triumf Health отримав фінансування від Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) на новий проєкт з підтримки психічного здоров'я дітей в Україні.

Проєкт стартував у середині березня і триватиме до кінця 2024 року. Протягом цього часу Triumf Health та український партнер, громадська організація "Я І МОЯ ШКОЛА", яка займається інноваціями в освіті, зосередяться на двох основних напрямках діяльності:

  • По-перше, створення віртуального 25-серійного навчального курсу про психічне здоров'я дітей (українською мовою) для вчителів і батьківства.
  • По-друге, буде зосереджено увагу на впровадженні мобільної гри "Triumfhealth Saga" для українських школярів віком від 7 до 12 років.

Використовуючи інтерактивні функції гри діти матимуть можливість у веселому і захопливому віртуальному середовищі дослідити життєво важливі аспекти свого психічного благополуччя (емоційну регуляцію, управління стресом і соціальні навички).

Як це працює?

У рамках проєкту будуть проведені вебінари українською мовою, щоб познайомити вчительство з 25-серійним навчальним курсом та навчити їх використовувати гру для своїх учнів.

Надалі з тими ж вчителями буде проведено анкетування та організовано роботу фокус-груп: усе це допоможе визначити, які кроки можна зробити для підвищення рівня задоволеності користувачів грою.

Наразі до проєкту долучилися 370 вчителів та 3700 дітей із 75 шкіл з 19 регіонів України, найбільше з Харківської, Київської, Чернігівської, Сумської та Дніпропетровської областей.

Учасниками проєкту стали вчителі, практичні психологи, класні керівники, соціальні педагоги, тьютори, заступники й заступниці директорів державних і приватних навчальних закладів, а також центру позашкільної освіти, палацу дитячої та юнацької творчості й громадської організації.

"Ми маємо основну мету – допомогти дітям почуватися щасливішими та здоровішими, а вчителям – допомогти їм у цьому", наголосили організатори.

Уже у 2024 році ESTDEV профінансував 20 проєктів у сфері розвитку на загальну суму майже чотири мільйони євро. Проєкт Triumf Health отримав 116,790 євро. Цей проєкт буде спрямований на розвиток демократії та дотримання закону в Україні з використанням найкращих естонських практик. 

Для всіх учасників та учасниць пілотного проєкту "Triumf Health for Ukraine" наданий  безкоштовний доступ до гри "Triumfland Saga" протягом 1 року. 

"Щиро запрошуємо усіх зацікавлених познайомитися з різноманітними персонажами, подолати перешкоди та поринути у пригоди у Triumfland Saga 9 мовами, зокрема українською мовою. Вирушаймо у пригоди! Розкрийте свої сильні сторони, опануйте емоції та підвищить впевненість у собі за допомогою захопливих випробувань. 

Спробуйте гру за посиланням. Triumfland Saga – це не просто гра, це інтерактивна навчальна платформа, за допомогою якої діти можуть розкрити свої сильні сторони, опанувати емоції та підвищити впевненість у собі за допомогою захопливих випробувань", підкреслили організатори.

Будемо вдячні за  зворотний зв'язок та ідеї, які допоможуть удосконалити та оптимізувати просвітницьку програму – для використання в інших куточках світу, додали вони.

Нагадаємо, що "Рубрика" поговорила з психологинею про те, чому не слід створювати кумира з незламності, та як насправді людська психіка долає стрес. Читайте докладніше про це у нашому матеріалі: "Незламні та втомлені: усе, що треба знати про реакції на стрес".

Окрім того, у межах Місяця дитячого здоровʼя, який почався 1 серпня, медичною системою Helsi було проведено опитування, за результатами якого було з'ясовано, що 32,5% дітей мають середній рівень стресу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: