Фото: ДСНС
Про це повідомляє Рубрика з посиланням на брифінг Тернопільської ОДА у Facebook.
Зазначається, що удар було здійснено близько 3 години ночі. На місці працювали усі відповідні спецслужби.
Фото: ДСНС
До гасіння пожежі залучили:
Фото: ДСНС
Також повідомляється, що постраждалих унаслідок влучання немає.
"Коли ми отримали від ДСНС повідомлення про надзвичайну подію, ми зібрали групу швидкого реагування і провели заміри якості повітря на межі житлової зони у семи локаціях. Шкідливі речовини піднялися у високі шари атмосфери – вони розсіюються за напрямком повітряних мас, які рухаються в напрямку Теребовлі і Козови. Тому заміри проводитимемо і на території області. Станом на цей час перевищень шкідливих речовин у повітрі немає", – повідомила під час брифінгу головна державна санітарна лікарка Тернопільської області Оксана Чайчук.
Також вона поінформувала про забір питної води у водозаборі міста Тернополя. Експрес-аналіз не виявив шкідливих речовин у воді, проте деякі заміри потребують додаткового часу.
Фото: ДСНС
Відомо, що хмара випарів рухається в південно-західному напрямку за вітром.
У Тернопільській ОДА закликали жителів без потреби не виходити з дому, максимально обмежити перебування дітей на вулиці, зачинити вікна в приміщеннях, ретельно мити продукти, принесені з двору.
Атака ворога 20 серпня
З початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року рф систематично обстрілює територію України, використовуючи ударні безпілотники, крилаті та балістичні ракети. Прикордонні населені пункти страждають від керованих авіабомб та артилерії.
Так, зранку, 20 серпня, у низці областей України оголосили сигнал повітряної тривоги. Попереджалось про балістику.
Зокрема, росія атакувала Київ ударними дронами, а вранці – крилатими ракетами на кшталт Іскандер-К. Всі цілі були знищені силами ППО.
Також було чути звуки вибухів у Хмельницькій області. Над регіоном були зафіксовані ворожі дрони.
А у Тернополі під час тривоги спалахнула пожежа. Мешканців міста просили обмежити перебування на вулиці.
Загалом в ніч на 20 серпня атакувала Україну ракетами різних типів та дронами-камікадзе. Повітряні сили збили 28 об'єктів із 30.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова «швидко працювати», щоб закінчити війну. Для початку він запропонував… Читати більше
Українські війська вчора, 3 березня, завдали удару по командному пункту російських окупантів в населеному пункті… Читати більше
За три роки великої війни кількість державних службовців в Україні скоротили на майже на 30%. Про це сказав премʼєр-міністр Денис Шмигаль… Читати більше
Президент США Дональд Трамп заявив, що припинить федеральне фінансування для навчальних закладів, які дозволяють незаконні… Читати більше
Аналітики YC.Market дослідили динаміку реєстрацій фізичних осіб-підприємців (ФОПів) в Україні за останні п’ять років, зосередивши… Читати більше
Служба безпеки зібрала доказову базу на російського актора-пропагандиста Івана Охлобистіна, який агітує за війну рф… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.