На Донеччині окупанти здійснили масований штурм українських позицій у бік Торецька: ворога зупинили

Уранці 18 серпня російсько-окупаційні війська здійснили масований штурм в районі населених пунктів Північне та Залізне Донецької області: своєю чергою українські Сили оборони не допустили втрат позицій.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ, пише Рубрика.

"Сьогодні зранку противник здійснив масовану атаку в районі населених пунктів Північне та Залізне Донецької області", зазначили у військовому командуванні.

Зокрема, у Генштабі кажуть, що російські окупанти за підтримки бронегрупи з 12 одиниць техніки:

  • намагалися прорвати позиції Сил оборони,
  • просунутися в бік Торецька.

Українські захисники відбили ворожу атаку та не допустили втрат позицій. Під час бою бійці:

  • знищили 10 одиниць техніки,
  • знешкодили 68 російських окупантів, з них 41 — безповоротно.

"Дякуємо українським захисникам за мужність, стійкість та професіоналізм",— наголосили в командуванні.

Ситуація на Торецькому напрямку

За даними Генштабу, минулої доби, 17 серпня, найгарячіша ситуація залишається на Покровському напрямку, проте ворог також активно наступав також на Торецькому напрямку. Там ворог, за підтримки авіації, здійснив 19 атак неподалік Північного, Торецька та Залізного.

Як повідомив виконувач обов'язків пресофіцера 32-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Олександр Бордіян, ситуація довкола Торецька, що на Донеччині, залишається важкою. Ворог продовжує штурми, бої йдуть на околицях міста. Також противник засилає диверсантів.

У місті Торецьк, що в Донецької області, зараз залишаються близько трьох тисяч людей, але евакуація йде дуже повільно. З громади вже вдалося евакуювати понад 3700 цивільних, зокрема всіх дітей.

За даними британської розвідки, війська рф впевнено просуваються в Донецькій області.

Своєю чергоюв ISW заявили, що російські війська продовжують здійснювати періодичні та імпульсивні механізовані атаки, що, ймовірно, відображаєїхню поточну наступальну спроможність. Проте, через матеріальні та людські обмеження, російська федерація навряд чи зможе провести нову літню наступальну операцію.

Свіжі дописи

  • Новини

У Запоріжжі провели унікальні мультиорганні трансплантації

Про це повідомляє “Рубрика”. У чому проблема? За даними МОЗ станом на початок 2025 року… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Екскомандувача Обʼєднаних сил Гнатова призначили заступником глави Генштабу

Міністр оборони Рустем Умєров призначив Андрія Гнатова заступником начальника Генерального штабу Збройних сил України. До… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Буданов: росія витрачає на один день війни в Україні майже $1 мільярд, а її професійна армія була винищена до 2023 року

Очільник Головного управління розвідки Міністерство оборони Кирило Буданов заявив, що день війни для росії коштує… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

У Львові для медиків запрацював найсучасніший в Україні симуляційний центр: у чому рішення

У Львові 26 лютого відкрили один із найсучасніших симуляційних центрів для медиків, де студенти зможуть… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Фінляндія замовить у своїх компаній продукцію для України на €660 мільйонів

Міністерство оборони Фінляндії запустило нову програму підтримки України, орієнтовану на замовлення у власного оборонно-промислового комплексу. … Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Сили ППО збили 90 ударних дронів рф, ще 72 – локаційно втрачені

У ніч на четвер, 27 лютого, російські війська запустили по території України 166 ударних дронів… Читати більше

Thursday February 27th, 2025