Онлайн-школа "Майбутні" та "Змінотворці" оголошують стипендії на навчання для дітей вразливих груп населення: як працює це рішення
Онлайн-школа "Майбутні" та "Змінотворці" оголошують стипендії на навчання для дітей з прифронтових територій, дітей з сімей військовослужбовців та дітей із сіл
Про це пише Рубрика.
Мета стипендії — надати можливість здобути якісну середню освіту для дітей вразливих груп населення. Стипендію можуть отримати діти, яки живуть у прифронтових територіях; діти, в родині яких є військовослужбовці; діти в маленьких населених пунктах (селах, хуторах тощо).
У чому проблема?
Багато дітей в Україні, особливо з прифронтових територій та сільських місцевостей, не мають доступу до якісної середньої освіти. Це обмежує їхні можливості для подальшого розвитку та реалізації.
Яке рішення?
Онлайн-школа "Майбутні" разом з ГО "Змінотворці" пропонує стипендіальну програму, яка забезпечить цим дітям доступ до якісної освіти.
Мета "Майбутніх" — створювати демократичне середовище, де найбільш цінними є свобода думки та вибору. В пріоритетах — якісна середня освіта, глибокі та різносторонні знання про те, як влаштований світ.
Як це працює?
Стипендія покриває 75% вартості навчання в онлайн-школі "Майбутні", яка є альтернативою для державної школи. Для її отримання дитині варто лише заповнити анкету і поспілкуватися з кураторкою школи на онлайн-дзвінку.
Отримавши стипендію, учень зможе навчатися в онлайн-школі "Майбутні". Що пропонують?
- Тільки 4 обов'язкових предмети.
- Решта навчання наповнена різноманітними курсами на вибір.
- Спільні виїзди з викладачами та іншими учнями школи.
- Отримання атестата про закінчення повної загальної середньої освіти.
Довідка.
Демократична онлайн-школа "Майбутні" — це чотири базові предмети та вільний вибір із понад 150 курсів. У школі збалансували систему в такий спосіб, аби кожен учень із підтримкою дорослих завжди мав свободу пробувати різне, обирати та переобирати, шукати свій інтерес і заглиблюватися в цікаве. Тут є базова програма з української мови, історії України, математики та громадянської освіти. Дізнатися деталі навчання та заповнити анкету можна за посиланням.
Нагадаємо, що "Рубрика" розповідала історію українського проєкту, що робить освіту більш гнучкою та доступною й орієнтується на дітей з невеликих громад та сіл. Читайте докладніше у нашому матеріалі: ""Змінотворці": як працює ініціатива, що долає освітню нерівність між школярами міст і сіл".