Першим про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко. Також цю інформацію підтвердив сам Горбачов у коментарі hromadske.
Спочатку нардеп повідомив, що омбудсмена вже звільнили на позачерговому засіданні Кабміну.
Своєю чергою Горбачов повідомив, що офіційного рішення ще немає, але звільнення є очікуваним, оскільки 14 серпня вже завершилася його 5-річна каденція на цій посаді. А закон зазначає, що її можна обійняти лише один раз, без повторного призначення.
Основними завданнями Горбачова, як освітнього омбудсмена, були:
Омбудсмен зазначив, що Міністерством освіти вже був проведений конкурс на добір претендентів і глава МОН Оксен Лісовий має когось подати.
Зазначимо, Горбачов висунув свою кандидатуру на новостворену посаду освітнього омбудсмена у 2019 році. Так, він офіційно став першим освітнім омбудсменом в Україні.
До цього, впродовж 1984–1988 років, працював вчителем російської мови та літератури у кількох запорізьких школах. Був одним із творців ліцею "Логос" у Запоріжжі, одного з перших освітніх закладів для обдарованих дітей. Обіймав посаду директора ліцею з 1990 до 1996 року.
З 1997 до 2000 року працював дизайнером-верстальником у книжковому видавництві "Дике Поле". З 2006 до 2013-го був директором інформаційного центру газети "Коммерсантъ Украина".
У 2015 році, після перемоги у конкурсі на заміщення вакантної посади, став директором школи №148 міста Києві. Тоді викладав зарубіжну літературу та медіаграмотність.
Нагадаємо, що команда Rakuten Viber дізналась, чи змінилося споживання російськомовного контенту за останній рік. 52% респондентів відмовилися від такого контенту, а 17% іноді читають або дивляться щось російською.
Rakuten Viber також запитав, який контент українською користувачі споживали найчастіше: для 24% опитаних — це відео, для 20% — музика. В опитуванні взяли участь понад 40 тисяч користувачів.
Також згідно з опитуваннями за межами школи менше 40% школярів спілкуються лише українською мовою. Також зменшилася частка вчителів, які під час уроків та на перервах спілкуються суто українською, свідчать відповіді школярів.
Також, як повідомлялось раніше Кабмін виділив на боротьбу ще 16 мільйонів гривень на блокування антиукраїнського мовлення.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.