Про це пише Рубрика, посилаючись на Телеграм міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, Київську школу економіки (KSE).
У чому проблема?
Як зазначив Федоров, сфери цивільних і військових безпілотників є одними з найперспективніших на сучасному ринку.
З початком повномасштабної війни в Україні ринок дронів значно зріс, і наразі вже понад 500 компаній активно працюють у цій сфері. Тому професійна підготовка спеціалістів є надзвичайно важливою для подальшого розвитку індустрії.
Яке рішення?
Тому Мінцифра разом із Київською школою економіки запускають магістерську програму, де готуватимуть інженерів з розробки дронів.
"У відповідь на зростаючий інтерес до авіаційної технології та потребу в кваліфікованих фахівцях в Україні була розроблена інноваційна магістерська програма "Безпілотні літальні апарати", зауважили в KSE.
Як це працює?
У розробці програми беруть участь компанії з кластера Brave1, які активно займаються розробкою оборонних інновацій для Сил оборони. Ці компанії поділяться своїм досвідом і знаннями з майбутніми студентами.
Програма охоплює всі аспекти розробки дронів: студенти вивчають широкий спектр дисциплін, включаючи:
Вони також мають можливість проводити практичні заняття з використанням сучасних симуляторів та реальних безпілотних літальних апаратів.
До того ж під час курсу студенти навчаться:
Навчання на програмі відбувається переважно українською мовою. Утім, більшість літератури англомовна, оскільки програма передбачає вивчення новітніх академічних трендів.
Рекомендований рівень володіння англійською — B1. На початку навчання студенти вивчають англійську мову, аби вони могли довести свій рівень до необхідного для опанування програми.
Заняття онлайн відбуваються ввечері щотижня з 18:30 по 21:30, 3 дні на тиждень. Заняття офлайн відбуваються згідно з розкладом в будній день, ввечері та у суботу щотижня в денний час. Задля безпеки місце проведення навчання оголошується тільки для студентів.
Заявки на вступ приймають від бакалаврів, магістрів і спеціалістів усіх спеціальностей до 22 серпня.
Київська школа економіки також видасть гранти на навчання для 10 військових. Заявки можна подати через офіційний сайт програми: посилання на заявку.
Нагадаємо, що від початку 2024 року Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації близько 70 нових зразків боєприпасів для безпілотних літальних апаратів.
Окрім того, німецька компанія HIGHCAT проводить випробування на території України німецьких дронів, управління якими здійснюється за допомогою котушок з оптоволокном, що дозволяє безпілотнику ефективно працювати в умовах інтенсивного електронного впливу.
У межах проєкту «Інструмент» української художниці Жанни Кадирової, у холі Львівського залізничного вокзалу відбулась унікальна… Читати більше
В російських "Шахедах", які атакують Україну, є тисячі іноземних компонентів. Усе постачання будь-яких компонентів для… Читати більше
У Вінниці на базі прозорого офісу «Старе місто» відкрився перший в області центр рекрутингу української… Читати більше
З 24 січня Міністерство у справах ветеранів спільно з Міністерством цифрової трансформації розпочали бета-тестування у "Дії" нових… Читати більше
У Троїцькій громаді Дніпропетровської області відкрили оновлений Центр надання адміністративних послуг. Будівлю для нового офісу… Читати більше
Спецпредставник президента США Дональда Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог заявив, що зниження цін на… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.