В Україні розробили бойовий модуль “Хижак” для знищення цілей під час руху: у чому рішення

Українські інженери створили новий бойовий модуль "Хижак", який поєднує в собі сучасні технології машинного зору та потужне озброєння для знищення під час руху цілей як у небі, так і на землі.

Про це повідомив оборонний кластер Brave1 у Facebook, пише Рубрика.

У чому проблема?

Україна активно використовує новітні технології у своїй військовій стратегії, зокрема дрони з автоматичним наведенням. Завдяки цьому захоплення цілі стає набагато легшим.

Зовсім скоро можна очікувати використання таких дронів для масових операцій, коли близько 20 FPV-дронів будуть виконувати пошук та автоматичне знищення цілей. Адже штучний інтелект, на відміну від обережних західних партнерів, в Україні був прийнятий як необхідне рішення для збереження особового складу.

Яке рішення?

Українська команда Dons презентувала на хакатоні Precision бойовий модуль "Хижак" із дистанційним керуванням, який поєднує в собі сучасні технології машинного зору та потужне озброєння для знищення під час руху цілей як у небі, так і на землі.

Як це працює?

Модуль "Хижак" має ряд значних особливостей:

  • Оснащений гіростабілізованою платформою з озброєнням, що забезпечує високу точність стрільби.
  • Дистанційне керування, включаючи можливість управління через інтернет, що дозволяє оператору контролювати модуль з будь-якої відстані.
  • Може бути встановлений на різні платформи, включаючи автономні та керовані наземні і надводні бойові роботи, або використовуватися як стаціонарна турель.
  • Забезпечує можливість ведення вогню як по літальних, так і по наземних цілях.

Команда розробників планує провести польові випробування "Хижака" найближчими місяцями і, в разі успішного тестування, розпочати серійне виробництво.

Модуль стане частиною зусиль для підвищення бойової ефективності українських збройних сил.

Команда Dons, до складу якої входять 30 фахівців, включаючи вчених, конструкторів, радіоінженерів та механіків, впевнена, що їхній продукт не тільки наблизить перемогу України, але й допоможе зберегти життя українських військових.

"Хижак" є важливим кроком у розвитку сучасних бойових систем і може суттєво посилити оборонний потенціал України, надаючи нові можливості для боротьби з ворогом.

Довідка

Brave1 – спільна ініціатива Міністерства оборони, Генерального штабу ЗСУ, Ради національної безпеки і оборони, Мінцифри, Міністерства стратегічних галузей та Міністерства економіки. Її мета – стимулювання та підтримка розвитку компаній, які працюють у сфері оборонних технологій.

Окрім того, український кластер для розвитку військових технологій Brave1 створив нового наземного робота-камікадзе Ratel S, що дозволяє вражати ворожі об'єкти з безпечної відстані.

Також на виставці Brave1 представили один з прототипів безпілотних підводних торпед, на цей час в Україні розробляються декілька версій таких безпілотників.

Нагадаємо, що українські розробники активно працюють над новітніми технологіями, які  рятуватимуть поранених бійців та мирних жителів та допоможуть у боротьбі з російськими окупантами.

Свіжі дописи

  • Новини

Нову відзнаку “За штурм” запровадили для українських десантників

В Україні 21 листопада відзначається День Десантно-штурмових військ ЗСУ. З нагоди професійного свята впровадили нову… Читати більше

Thursday November 21st, 2024
  • Новини

На зелених принципах має базуватися відбудова України, – Гринчук

Україна активно працює над інтеграцією екологічних стандартів Європейського Союзу в усі аспекти відновлення та економічної… Читати більше

Thursday November 21st, 2024
  • Новини

Defence Express: станом на початок року росія мала 521 міжконтинентальну балістичну ракету

Станом на початок 2024 року російська федерація мала у своєму розпорядженні 521 міжконтинентальну балістичну ракету… Читати більше

Thursday November 21st, 2024
  • Новини

У столиці відбулося відкриття монумента Герою України Дмитру “Да Вінчі” Коцюбайлу

21 листопада, у День Гідності та Свободи, на Аскольдовій могилі в Києві відбулося урочисте відкриття… Читати більше

Thursday November 21st, 2024
  • Новини

Артилерія, бронетехніка та ППО: Німеччина передала чергову партію військової допомоги

Німеччина оголосила про передачу Україні нового масштабного пакета військової допомоги, який містить артилерійські установки, системи… Читати більше

Thursday November 21st, 2024
  • Новини

 У 2024 році ми можемо абсолютно точно вважати, що розпочалася Третя світова війна, – Залужний

Після прямого залучення автократичних союзників російської федерації у війну проти України можна вважати, що розпочалась… Читати більше

Thursday November 21st, 2024

Цей сайт використовує Cookies.