Новини

На Київщині завершується будівництво єдиного в України інклюзивного містечка для ветеранів

У Київській області завершується будівництво унікального житлового комплексу для воїнів-героїв, які внаслідок поранень отримали суттєві фізичні ушкодження. Це перший і єдиний такий комплекс в Україні.

Про це повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко, пише Рубрика.

Всього у містечку 56 будинків. Вже наприкінці серпня захисники отримають ключі від осель. Житло буде передано їм у власність. Наразі триває оформлення всіх документів.

фото: Руслан Кравченко

В інклюзивному житловому комплексі все продумано до найменших дрібниць. Є все для комфортного життя, вільного пересування та дозвілля.

Наразі будівельні роботи на фінішній прямій. В будинках буде зроблений ремонт, встановлять кухонні меблі, облаштують ванну та санвузол.

"Поставив перед всією нашою командою завдання зробити все, щоб наші Герої змогли швидко адаптуватися. Йдеться про допомогу у працевлаштуванні, зарахування дітей до садочків та шкіл, що поруч. Щоб діти могли відвідувати навчальні заклади, благодійники планують закупити автобус", – зазначив Руслан Кравченко та висловив сподівання, що унікальний приклад Київщини надихне інших благодійників допомагати та будувати аналогічні комплекси в інших регіонах України.

фото: Руслан Кравченко

фото: Руслан Кравченко

фото: Руслан Кравченко

фото: Руслан Кравченко

фото: Руслан Кравченко

Свіжі дописи

  • Новини

Податки аптечних ритейлерів, які входять до АПАУ, перевищили 4,5 млрд грн у 2024 році

П'ять провідних аптечних ритейлерів – аптека «Подорожник», «АНЦ», «Аптека 9-1-1», «Бажаємо здоров’я» та «АДД» сплатили… Читати більше

Sunday February 16th, 2025
  • Новини

Зеленський назвав нові дані щодо втрат воїнів ЗСУ на війні: понад 46 тисяч полеглих

Президент України Володимир Зеленський розкрив нові дані про кількість втрат серед українських захисників із початку… Читати більше

Sunday February 16th, 2025
  • Новини

Спецслужби росії створили таємний підрозділ для диверсій у Європі, – ЗМІ

Спецслужби російської федерації створили таємний підрозділ, завданням якого є проведення диверсій і атак по всій… Читати більше

Sunday February 16th, 2025
  • Новини

Зеленський: Україна не визнає втрату територій, але готова на угоду, якщо буде перебувати в НАТО

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна ніколи юридично не визнає свої окуповані землі як територію… Читати більше

Sunday February 16th, 2025
  • Новини

Сили оборони в Курській області розгромили бронеколону росіян з прапорами СРСР

Збройні сили України в Курській області розгромили бронеколону російської армії, яка пішла у штурм з… Читати більше

Sunday February 16th, 2025
  • Новини

Єрмак заявив, що поки Україна не напрацює план, жодних зустрічей з росіянами не буде

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що інформація про зустрічі з росіянами є фейком та… Читати більше

Sunday February 16th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.