Укрзалізниця для військових створила резерв квитків на потяги: як працює це рішення
Національний перевізник "Укрзалізниця" нещодавно анонсував створення спеціального резерву квитків на потяги для військовослужбовців, що забезпечує їх можливість подорожувати за спеціальною програмою.
Про це пише Рубрика, посилаючись на Telegram Сухопутних військ ЗСУ.
У чому проблема?
Як зазначають у військовому командуванні, доволі часто бувають ситуації, коли командир відпустив на кілька днів побачити рідних, а доїхати додому потягом не має можливості через відсутність квитків.
Або ж військовий дізнався день у день, що потрібно терміново повернутись до підрозділу. Потрібно придбати квиток на потяг, а всі вільні місця вже зайняті.
Яке рішення?
УЗ нещодавно анонсувала створення спеціального резерву квитків на потяги для військовослужбовців, що забезпечує їх можливість подорожувати за спеціальною програмою.
Цю інформацію також підтвердив Генштаб ЗСУ, зазначивши, що така ініціатива значно полегшить перевезення військових у разі термінових потреб.
Як це працює?
За даними Генштабу, понад 500 військових щодня отримують можливість користуватися резервованими місцями на потягах.
Резерв діє на певний перелік поїздів, які курсують з та до прифронтових міст. Цей перелік постійно оновлюється, щоб забезпечити максимальну гнучкість у відповідь на змінювані потреби.
Запровадження цієї послуги дозволяє оперативно реагувати на випадки:
- коли командир надає відпустку, а квитки на поїзд відсутні,
- коли військовим потрібно терміново повернутися до підрозділу.
Окрім того, резерв доступний для родичів військовослужбовців, які подорожують до шпиталів, щоб відвідати близьких.
Забронювати резервні квитки на поїзди можна за посиланням.
У разі, якщо потрібного напрямку не виявляється в системі, військові можуть звернутися за спеціальним номером гарячої лінії: 0 800 503 222.
Ця ініціатива є важливим кроком у підтримці військових та їхніх родин, забезпечуючи комфорт і зручність у складних умовах.
Нагадаємо, що для того, що зібрати кошти на кейсеваки для українських оборонців акціонерне товариство "Українська залізниця" почало продавати "бойовий чай" у потягах.