Про це пише Рубрика, посилаючись на КМВА.
Як повідомили у військовій адміністрації, вже вдруге, з початку серпня, окупанти спрямували свої повітряні атаки на Київ.
"Ця ніч 11.05.2024 розпочалася із запуску балістичних ракет в напрямку Києва. Як і попередній раз, 6 днів тому, повітряні цілі (на кшталт Іскандер-М або північнокорейської KN-23) столиці не досягли, удар на себе прийняло передмістя.
На той момент вже було відомо по кілька десятків запущених по Україні ударних БпЛА типу "Shahed". Біля десятка з них, після складних маневрів, намагалися атакувати Київ. Але силами та засобами ППО всі ударні дрони ворога були збиті в повітряному просторі столиці України", розповіли в КМВА.
Військова адміністрація наголосила, що у столиці немає ані руйнувань, а не постраждалих.
Нічна атака росії
Спочатку Повітряні сили о 00:27 повідомили, що існує загроза застосування балістичного озброєння з півночі. Через три хвилини мешканців Києва закликали перейти в укриття.
О 00:37 у ПС попередили про ще одну ракету в напрямку Києва. Майже одразу в столиці повторно було чути звук вибуху.
Згодом о 03:42 два звуки вибухів чули на околицях Білої Церкви. Також, як зазначає Суспільне, звук вибухів пролунали й у Полтавській громаді.
"На Хмельниччині пролунала серія вибухів, передають наші кореспонденти", передавало видання.
Окрім ракетної загрози у низці областей України було оголошено тривогу через ворожі безпілотники. Станом на 06:40 кілька груп ударних БПЛА досі перебували у Київській та Черкаській областях.
"Залишилося 3 мопеди – всі намотують кола між Білоцерківським районом Київської області та Кіровоградською областю. Ще є 1 дрон невідомого типу у бік Олександрії (може бути мопед)", станом на 7.27 повідомили у моніторинговій групі.
Як розповіли в ДСНС, на ранок стало відомо, що у Броварському районі є загиблі внаслідок падіння уламків ракети.
Надзвичайники зазначили, що унаслідок цього троє людей тяжко травмовані, серед них – 13-річна дитина. Ще двоє: 35-річний чоловік та його 4-річний син – опинилися під завалами будівлі. Вони не вижили.
Нагадаємо, що після ракетної атаки, яка сталася 8 липня, сучасний корпус дитячої лікарні "Охматдит" у Києві зазнав серйозних пошкоджень. Відновлювальні роботи планують завершити до зими, а збитки, оцінені у понад 800 мільйонів гривень, буде покрито коштом благодійників та американського приватного сімейного фонду.
До 2028 року росіянам заборонили обіймати керівні посади в дослідницьких групах Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ),… Читати більше
Литва надала Україні нову партію військової допомоги. До пакета ввійшли боєприпаси, міномети та генератори. Про… Читати більше
Київ планував отримати від Варшави винищувачі МіГ-29, але та не могла цього зробити, допоки їй… Читати більше
На Времівському напрямку російські загарбники готуються застосувати броньовану техніку не лише для транспортування штурмових груп,… Читати більше
Готується двосторонній документ між Україною та Угорщиною, який має спростити розв’язання більшості питань, що виникають… Читати більше
Премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо на міністерській конференції щодо людського виміру "формули миру" у Монреалі заявив,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.