Про це пише Bild, передає Рубрика.
"Наразі ми шукаємо досвідчених доглядачів зоопарку, які могли б залучитися та практикувати свою професію з пристрастю, емпатією та ентузіазмом", – сказав директор Берлінського зоопарку та Тірпарку Крістіан Керн.
Карликова бегемотиха народилася в зоопарку 3 червня і поки їй навіть не дали ім'я. Однак вона вже намагається здолати стихію і навчитися плавати. Щоправда, поки їй доводиться дуже витягувати голову, аби утримувати ніс над поверхнею води.
За словами речниці зоопарку Філін Хахмейстер, під час цих спроб за твариною спостерігає її мати, бегемотиха Деббі, а також доглядачі зоопарку.
Останнім часом до басейну напускають усе більше води, але досі вона не перевищує зросту малечі.
Крім помічника для маленького бегемота, у зоопарку потрібна людина, яка будуватиме ліжечка для панд, а також працівник, в обов'язки якого входитиме вигул коней.
Посада доглядача зоопарку передбачає також навчання тварин. Зокрема морських левів, людиноподібних мавп і левів привчають до процедур, аби, наприклад, узяття крові для аналізу без анестезії.
Завдяки цьому панді Менг-Мен для визначення вагітності змогли провести ультразвукове дослідження. Тварину навіть привчили втягувати живіт для процедури.
Тому то й місцевих тюнерів не лякає процедура перевірки стану зубів, очей і шерсті, яку проводить ветеринар.
Загалом у звіринці проживає 25 тисяч тварин, за якими доглядає близько 200 досвідчених працівників зоопарку.
"Робота з тваринами означає чергування 365 днів на добу, незалежно від погоди. Це вимагає певного рівня адаптивності та фізичної підготовки", – пояснила Філін Хахмейстер.
Нагадаємо, 8 серпня горила Тоні з Київського зоопарку відсвяткував ювілей – тварині виповнилося 50 років. На честь свята для примата влаштували пікнік.
Як повідомлялось, КиївЗоо продовжує створювати комфортні умови для постійних і врятованих тварин. Так нову домівку отримали його найбільші черепахи – Дядя Саша, Матільда та Чебурек, а також група шпорових черепах, які були врятовані під час війни з постраждалих територій нашої країни.
Також Київський зоопарк прихистив двох совенят: птахів врятували українські воїни із зони бойових дій. Реабілітація врятованих із зони бойових дій тварин та птахів стали для Київського зоопарку одним із головних напрямків роботи.
У Київському зоопарку також облаштували просторий авіарій для врятованих волонтерами птахів. Тут два фазани, дві китайські папуги та пара папуг королівських проживатимуть у комфортних умовах.
Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка, що у Києві, планує найближчим часом розірвати з інвестором… Читати більше
Під час головування Польщі у Раді ЄС необхідно відкрити кілька кластерів у переговорах щодо входження… Читати більше
14 січня, у Львові на маршрут виїхав 12-й німецький трамвай. Відтепер у місті працюють усі… Читати більше
Громадська організація "Жіноча Ліга" оголошує ініціативу для дівчат 14–17 років з усієї України. Проєкт "Girls… Читати більше
15 січня між Україною та російською федерацією відбувся черговий обмін полоненими військовими та цивільними. Додому… Читати більше
У застосунку "Штрафи UA" з’явилася нова функція, яка дозволяє оперативно контролювати всі порушення, переглядати фото-підтвердження та одразу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.