Про це виробник повідомив на своєму сайті, передає Рубрика.
У чому проблема?
Розосередження, максимальна мобільність, військові шпиталі, які виставляють систему мобільних стабілізаційних пунктів з ординаторами, хірургами, анестезіологами, кількома медсестрами та водіями – це наша реальність сьогодні.
Так звані FST призначені для використання поблизу фронту. Там пораненим людям можна стабілізувати стан упродовж короткого часу.
Яке рішення?
Тому Міністерство оборони України уклало контракт із німецькою компанією Rheinmetall на постачання восьми додаткових станцій передових хірургічних бригад (FST) для потреб ЗСУ.
Як це працює?
Замовлення передбачає вісім систем "під ключ" з найсучаснішою медичною технікою, включаючи:
Для транспортування рятувальних станцій Rheinmetall постачає мобільний компонент, який складається з:
Вартість замовлення становить двозначне число мільйонів євро. Постачання планується розпочати у 2024 році та завершити до кінця 2026 року. Закупівля відбувається в рамках ініціативи федерального уряду Німеччини.
"Медичні заклади Rheinmetall дуже мобільні, швидко готові до використання та мають найвищу якість. Нове замовлення підкреслює, що наші перші поставки в Україну в галузі медичних технологій виправдали себе. Ми раді, що можемо використати наші навички, щоб зробити важливий внесок у медичне обслуговування українських Збройних сил", – прокоментував генеральний директор Rheinmetall AG Армін Паппергер.
Крім постачання рятувальних станцій, планується щорічне тижневе навчання відповідного українського персоналу в Німеччині.
Rheinmetall вже передав Україні мобільний польовий госпіталь (стандарт НАТО Role 2) на 32 ліжка для пацієнтів, у тому числі 8 ліжок інтенсивної терапії, у вересні 2023 року. Перед тим 10 українських військових пройшли 14-денну підготовку зі встановлення, демонтажу, транспортування та експлуатації госпіталю в Німеччині.
Компанія Rheinmetall поставила дві аварійно-рятувальні станції того типу, який зараз є в укладеному наприкінці 2023 року та на початку 2024 року контракті.
Контейнерні рятувальні станції для розгорнутих операцій також називаються "передовою хірургічною командою (FST)". Кожна з них складається з шести контейнерів – п'ять з'єднані між собою в робочому стані і складають одне приймально-сортувальне відділення, рентгенкабінет, кабінет підготовки до операції, операційний бокс та палати інтенсивної терапії. Контейнер живлення з електрогенератором і резервуарами для води може самостійно живити систему впродовж щонайменше 48 годин.
Що відомо про спільне з Німеччиною підприємство
Важливо зазначити, що Rheinmetall активно допомагає Україні у війні проти росії шляхом постачання боєприпасів та різної техніки. Зокрема, нещодавно концерн отримав нове замовлення на артснаряди для України.
Нагадаємо, що німецький концерн "Rheinmetall AG" підписав з Україною меморандум про розширення стратегічної співпраці, що має на меті визначити та розвинути подальші напрямки більш тісної кооперації.
Також німецький концерн Rheinmetall офіційно отримав від України замовлення на будівництво заводу боєприпасів.
Нагадаємо, що Федеральне антимонопольне відомство Німеччини дозволило Rheinmetall створити спільне підприємство з Україною ще наприкінці вересня. Повідомляли, що підприємство базуватиметься у Києві.
Окрім того, німецький концерн Rheinmetall веде перемовини про будівництво танкового заводу в Україні.
А 11 червня повідомлялося, що в Україні розпочав роботу перший спільний цех підприємства "Української оборонної промисловості" й Rheinmetall, у ньому ремонтуватимуть та вироблятимуть бронетехніку.
У ніч на 24 листопада російські загарбники атакували Україну 73 ударними БпЛА типу Shahed та… Читати більше
У Кривому Розі понад 130 тисяч абонентів залишилися без тепла через аварійну ситуацію: без опалення… Читати більше
У неділю, 24 листопада, в Румунії розпочався перший тур виборів Про це інформує Рубрика, посилаючись… Читати більше
Протягом минулої доби, 23 листопада, на фронті російські окупанти найбільше тиснули на Покровському та Курахівському… Читати більше
Учасники Кліматичного саміту ООН COP29, який відбувався в Дубаї, досягли важливого рішення щодо кліматичного фінансування.… Читати більше
У ніч на 24 листопада російські загарбники вкотре атакували Київ безпілотними літальними апаратами. Ворожі дрони… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.