Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Міністерство охорони здоров'я (МОЗ).
"Рада з відновлення забезпечуватиме громадський контроль за всіма процесами відновлення, зокрема це стосується дотримання прозорості і доброчесності при виборі підрядника для виконання поточного ремонту та внутрішнього опорядження будівлі сучасного лікувально-діагностичного комплексу "Охматдиту", – пише МОЗ.
Зазначається, що Рада складатиметься з 15 осіб, яких затвердять наказами міністерства у два етапи. Під час першого етапу до складу увійдуть представники:
"Другий етап включатиме відбір семи представників громадських об'єднань, їх спілок, благодійних організацій, що провадять діяльність у сферах запобігання корупції, захисту прав пацієнтів, розвитку сфери охорони здоров'я, професійних асоціацій працівників сфери охорони здоровʼя або у сфері архітектури та містобудування", – відзначає відомство.
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, МОЗ скасувало тендери, згідно з якими планувалося витратити 14 млн гривень на інженерно-консультаційні послуги та технічний нагляд у рамках відновлення дитячої лікарні "Охматдит".
Удар по "Охматдиту"
Зранку 8 липня росіяни, ракетою поцілили в дитячу лікарню "Охматдит". Під час удару там перебували 627 дітей. Очільник МОЗ Віктор Ляшко розповів, що російський удар припав на токсикологічний корпус, де діти отримували діаліз.
Унаслідок атаки по медустанові загинули дві людини, ще 50 поранені. Згодом у лікарні також помер хлопчик, який постраждав від атаки. Одразу ж після удару до лікарні прибували небайдужі, які допомагали розбирати завали, приносили воду та їжу.
Держава вже пообіцяла відбудувати лікарню — уряд спрямував 100 мільйонів гривень на першочергові відновлювальні роботи. Окрім того, небайдужі за 41 годину пожертвували для "Охматдиту" 300 мільйонів гривень.
Варто додати, що відновлювальні роботи планують завершити до зими, а збитки, оцінені у понад 800 мільйонів гривень, буде покрито коштом благодійників та американського приватного сімейного фонду.
Для відновлення дитячої лікарні "Охматдит" після російського удару загалом зібрали допомогу приблизно на 1,6 млрд гривень. У МОЗ запевнили, що наразі не витрачено жодної копійки.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.