Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Суспільне.
Захист В'ячеслава Зінченка закликав суд змінити запобіжний захід на м'якший, а саме — цілодобовий домашній арешт за місцем проживання з носінням електронного засобу захисту. У апеляційній скарзі, яку зачитав суддя, йдеться, що, на думку захисту, немає прямих доказів причетності Зінченка до вчинення злочину, зокрема "показання свідків не підтверджують його вину".
"Немає жодного доказу або щоби хтось би вказував, що саме Зінченка він бачив на місці скоєння злочину. Бачили особу, яка була одягнута в щось яскраве. Всі відеофайли, які були нам надані, є про рух певних осіб, але немає жодного файлу, який би свідчив про те, що це зробив Зінченко, або що він має якусь причетність до цього злочину. Немає зброї, немає прямих свідків, які б свідчили, що він стріляв, немає одежі, нічого немає. Я розумію, що суспільний резонанс, але в нас повинні бути докази. Суд першої інстанції допустив помилку", — заявив адвокат Ігор Сулима.
Прокурор Дмитро Петльований зауважив, що докази варто оцінювати за сукупністю. Зокрема вказав на те, що ланцюжок пересування підозрюваного завершується біля квартири на вулиці Театральній, яку він орендував. Тому підозра є обґрунтованою.
"Термін "обґрунтована підозра" — це не є доведеність вини. На цьому етапі тих доказів для того, щоб стверджувати, що підозра обґрунтована, є абсолютно достатньо. Ми доводимо обґрунтованість тримання під вартою. Підозрюваний, готуючись до злочину, проводив маскування. Підозрюваний мешкає у Дніпрі, слідчі дії проводитимуться у Львові. Дорога з Дніпра до Львова триває 22 години. Простежити дії підозрюваного протягом цього часу – неможливо. Також є ризики, що підозрюваний може знищити засоби вчинення злочину", — сказав прокурор Дмитро Петльований.
Сторона обвинувачення закликала залишити рішення суду першої інстанції без змін.
Близько 15:50 суд пішов у нарадчу кімнату.
Адвокат Ігор Сулима розповів журналістам, що дачний будинок, який нібито причетний до справи, не має стосунку до його підзахисного, "він навіть не знає про його існування". Чоловік підтвердив, що В'ячеслав Зінченко був у Львові в день вбивства, але відмовився розповісти, що він робив у той момент та сказав, що "всьому свій час". Крім того, заперечив причетність Зінченка до неонацистських організацій.
Раніше повідомлялося, що Галицький районний суд Львова обрав йому запобіжний захід — його відправили до львівського СІЗО на 60 діб без права внесення застави.
Що відомо про затримання підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон
Як відомо, 19 липня о 19:30 поліція отримала повідомлення про те, що на вулиці Масарика у Львові невідомий чоловік стріляв у перехожу — це була мовознавиця Ірина Фаріон. Вона перебуває у важкому стані в реанімації.
Згодом у лікарні Фаріон померла, після операції не витримало серце.
25 липня президент Володимир Зеленський повідомив, що у Дніпрі затримали 18-річного хлопця, якого підозрюють у вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон.
Цього ж дня стало відомо, що слідство має достатньо доказів стверджувати, що затриманий у Дніпрі молодий чоловік стріляв у мовознавицю Ірину Фаріон.
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Печерський районний суд Києва обрав колишньому командирові 155 бригади Дмитру Рюмшину, військові з цієї бригади… Читати більше
На полях Національної обʼєднуючої платформи "Пліч-о-пліч: згуртовані громади" начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов… Читати більше
КНДР упродовж найближчих місяців надішле підкріплення північнокорейським військовим, які вже воюють на стороні росії проти… Читати більше
Співробітники ДБР у взаємодії із СБУ виявили нові факти у справі про прорив кордону на… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.