Про це сказав начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю "ТСН", передає Рубрика.
"Всі ці вузли дуже сильно захищені. Так само як у нас намагаються їх захистити, такі ж подібні заходи відбуваються у росії. Тільки вони пішли шляхом нарощування систем ППО. У них для цього спроможність набагато більша, бо вони є виробниками таких систем", — сказав Буданов.
Глава ГУР наголосив, що некоректно буде стверджувати, що можна повністю "покласти" енергосистему росії.
На його думку, окупанти також не зможуть повністю зруйнувати енергосистему України. Обидві країни мають у спадок радянську енергосистему.
Буданов зазначив, що атакуючи її, можна "зробити важким життя", але повністю зруйнувати — "майже нереально".
Пожежа на електропідстанції в рф
У Волгограді (Російська Федерація) цієї ночі, 5 серпня, сталася пожежа на електропідстанції, і вогняній надзвичайній ситуації нібито передував вибух. У місті після інциденту частково зникло світло у деяких районах.
Електроживлення було відсутнє, зокрема, у Ворошиловському районі міста.
При цьому в волгоградські пабліки писали також про нібито аварію на підстанції, що розташована на вул. Огарьова у Ворошилівському районі.
За словами місцевих жителів, перед вогняною НС нібито був вибух, передає Telegram-канал "Новости Волгограда".
Волгоградське видання "v1.ru" писало, що "сильна пожежа, що залишила без світла Ворошиловський район, сталася сьогодні вночі, з 4 на 5 серпня, на підстанції "Радянська" у місті.
При цьому у російському регіональному главку міністерства з надзвичайних справ заявляють, що на підстанції був розлив олії з подальшим займанням.
Як стверджують надзвичайники, площа пожежі складала 5 "квадратів", і що вогонь вже загасили.
Крім того, в мережі були оприлюднені кадри про пожежу на підстанції у Волгограді цієї ночі.
Ситуація зі світлом в Україні
Значний дефіцит енергії в енергосистемі України — результат 8 російських масованих атак, які окупанти здійснили з початку року на об'єкти енергетики. Унаслідок цього Україна втратила 9 ГВт виробничої потужності своїх електростанцій. В «Укренерго» зазначали, що така потужність дорівнює споживанню влітку в пікові години таких європейських країн, як Нідерланди, Фінляндія, або Словаччини та країн Балтії разом.
Протягом перших місяців літа українці стикнулися з відключеннями світла — через наслідки російських обстрілів, підвищене енергоспоживання на тлі спеки та через виведення в ремонт енергоблоків АЕС.
Наразі енергосистема все ще відновлюється, а на енергооб'єктах тривають аварійні та планові ремонти. Утім поки відключень не планується.
Нагадаємо, Кудрицький повідомив, що найскладніший період літа – позаду. Якщо не буде нових пошкоджень електростанцій, то ситуація покращиться.
Він зазначив, що енергетики продовжують працювати над ремонтом пошкоджених енергооб'єктів. Щоб зменшити навантаження на енергосистему варто перенести енергоспоживання на денні години.
"До всіх одне прохання – якщо є можливість, переносьте енергоспоживання наразі на денні години, з 11-ої до 15-ої. В цей час найбільша сонячна активність і комфортна температура для роботи сонячних станцій. І, будь ласка, звикайте до ощадливого енергоспоживання, особливо зранку і ввечері. Ця звичка всім нам знадобиться восени і взимку", – наголосив він.
Крім того, міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що енергетики працюють над тим, щоб упродовж осінньо-зимового періоду працювали всі 9 атомних енергоблоків на підконтрольній Україні території.
У Польщі Президент України Володимир Зеленський разом зі світовими лідерами та колишніми в’язнями нацистського концтабору… Читати більше
Посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський спростував інформацію про намір Ізраїлю передавати Україні зброю російського… Читати більше
26 січня у київській книгарні “Сенс” на Хрещатику відкрили виставку робіт Якова Гніздовського “Дванадцять Птахів… Читати більше
На узбережжі Одещини фахівці національного парку "Тузлівські лимани" зібрали приблизно 4 кілограмів мазуту. Його, ймовірно, викинуло на… Читати більше
Вибори в умовах повного адміністративного контролю і політичних переслідувань, відсутності реальної конкуренції, утисків свободи слова… Читати більше
Рязанський нафтопереробний завод, який є одним з найбільших у росії, тимчасово зупинив роботу. Це сталося… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.