Про це інформує Рубрика.
Київ, 1 серпня 2024 року. Rakuten Viber провів опитування, щоб дізнатись, як змінилось споживання українцями російськомовного контенту за останній рік. Команда також дізналась, який контент українською мовою респонденти споживають найбільше. В опитуванні в офіційному каналі Rakuten Viber Україна взяли участь понад 40 тисяч респондентів.
Результати опитування показали, що 52% українців відмовилися від російськомовного контенту: з них 42% просто перестали споживати, а 10% активно блокують і скаржаться на такі публікації, відео тощо. 22% респондентів скоротили споживання за останній рік, 9% — відмовились ще раніше. Водночас 17% опитаних відповіли, що інколи щось дивляться або читають російською.
На питання "Чи змінилося ваше споживання російськомовного контенту за останній рік?" відповіді розподілилися наступним чином:
Rakuten Viber також запитав українців, який україномовний контент вони споживали найбільше протягом останнього року. Лідерами стали такі категорії, як відео (YouTube, шоу тощо) — їх обрали 24% опитаних, музика (20%), і кіно (10%). Ще 5% українців обрали літературу, а подкасти — менш як 1%. 34% респондентів відповіли, що споживають усі зазначені види контенту українською мовою. Лише 7% користувачів не споживають нічого з вищенаведеного.
Відповіді на питання "Який саме україномовний контент ви споживаєте найбільше протягом останнього року?" розподілилися таким чином:
Примітка: методика дослідження — анонімне онлайн-опитування, n>40 000. Ключова вікова група — 34-45 років, понад 50% респондентів віком до 45.
Довідка
Rakuten Viber – частина японської компанії Rakuten і найпопулярніший в Україні месенджер (встановлений на 98% смартфонів). Під час війни команда Viber робить усе можливе, щоб українці залишались на зв'язку та отримували актуальну та перевірену інформацію з офіційних каналів. Десятки мільйонів українців надсилають один одному безплатні текстові повідомлення у Viber, здійснюють відеодзвінки, спілкуються в групових чатах, стежать за оновленнями від медіа, державних органів, відомих людей та брендів. Ми гарантуємо своїм користувачам свободу та безпеку спілкування за допомогою наскрізного шифрування за замовчуванням.
Нагадаємо, що згідно з опитуваннями за межами школи менше 40% школярів спілкуються лише українською мовою. Також зменшилася частка вчителів, які під час уроків та на перервах спілкуються суто українською, свідчать відповіді школярів.
Також, як повідомлялось раніше Кабмін виділив на боротьбу ще 16 мільйонів гривень на блокування антиукраїнського мовлення.
Подорожуючи залізницею, завдяки оновленій програмі лояльності "Залізні друзі", пасажири тепер отримуватимуть спеціальні досягнення та додаткові… Читати більше
Чехія передала українським прикордонникам 155-мм самохідну артилерійську установку (САУ) DITA, яка значно посилить вогневі можливості… Читати більше
В Одесі протягом 2024 року провели капітальний ремонт у трьох багатоквартирних будинках, пошкоджених під час… Читати більше
15 січня Верховна Рада проголосувала за законопроєкти щодо продовження строку дії воєнного стану і мобілізації… Читати більше
У ніч на 15 січня російські загарбники масовано атакували Україну безпілотниками та ракетами різних типів. Сили… Читати більше
У самому центрі столиці на вулиці Хрещатик зайнялася електропідстанція. Надзвичайники приборкали вогонь. Про це пише Рубрика,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.