Про це повідомило ГУР, передає Рубрика.
Встановлено, що літак із бортовим номером "11" належав до складу 52-го важкого бомбардувального авіаполку (військова частина 33310, авіабаза "Шайковка" Калузької області), який входить до 22-ї гвардійської важкої бомбардувальної авіадивізії командування дальньої авіації Повітряно-космічних сил Росії.
19 квітня бомбардувальник злетів із північно-кавказької авіабази "Моздок" до станиці Кущевської в Краснодарському краї РФ – рубежу пуску ракет Х-22 по території Україні. Це був його останній політ.
Воєнна розвідка України встановила імена та детальні відомості про чотирьох воєнних злочинців зі складу екіпажу знищеного Ту-22М3:
Зазначається, що повні профайли на цих льотчиків та інших російських воєнних злочинців із детальним описом їхніх злодіянь оприлюднені на спеціальному порталі "Книга катів українського народу".
Довідка про літак Ту-22М3
Ту-22М3 – це радянський дальній надзвуковий бомбардувальник-ракетоносець із геометрією крила, що змінюється. Призначений для ураження морських та наземних цілей крилатими ракетами, авіаційними бомбами, у тому числі ядерними боєголовками. Це технологія ОКБ О.М. Туполєва, який вироблявся на Казанському авіаційному заводі імені Горбунова. В експлуатації з 1974 року і досі. Перший політ Ту-22М3 здійснив 20 червня 1977 року, з 1978-го запущений у серійне виробництво, припинене 1993 року.
Загалом Ту-22М3 створювався для ядерної війни. Цей надзвуковий бомбардувальник повинен був випускати відразу три надзвукові ракети Х-22, наприклад, американським авіаносцем з відстані менше 600 км.
Літак озброєний Х-22 – це протикорабельна ракета, не призначена для ударів по наземних цілях, точність її низька у порівнянні з іншими крилатими ракетами, які б'ють по наземним цілям.
Збиття Ту-22М3
Нагадаємо, у ніч проти 19 квітня російські окупанти влаштували чергову комбіновану повітряну атаку по території України.
Через російську ракетну атаку цієї ночі у Дніпрі частково зруйнована п'ятиповерхівка, там сталася пожежа. А в Криворізькому районі пошкоджений інфраструктурний об'єкт.
Пізніше стало відомо про збиття бомбардувальника Ту-22МЗ на території російської федерації. Ворожий літак вдалося знищити українським силам. Його вдалося атакувати за 300 км від України тими самими засобами, якими раніше було уражено російський літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50. Унаслідок ураження бомбардувальник зміг долетіти в район Ставрополя, де упав і розбився.
Цей літак є носієм крилатих ракет Х-22. Усі четверо членів екіпажу змогли катапультуватися, але вижили лише двоє.
Під час масовано ворожого обстрілу по Україні в ніч на 19 квітня, ППО вперше знищила ракети Х-22 та російський бомбардувальник Ту-22М3. Крім того, вдалось "приземлити" і 14 дронів.
Керівник української розвідки Кирило Буданов розповідав, що засідка на Ту-22М3 тривала тиждень, перш ніж українським військовим вдалося його збити. Знищення цього літака Буданов назвав "першим збиттям літака дальньої авіації в цій війні».
Виключення Києва з переговорного процесу між Сполученими Штатами та російською федерацією щодо війни в Україні… Читати більше
Унаслідок ракетного російського удару 1 лютого по п'ятиповерхівці у Полтаві кількість загиблих зросла до 12… Читати більше
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.