Про це пишуть Reuters і DW, посилаючись на регулятор інфотехнологій, пише Рубрика
Туреччина не зазначила, чому вирішила заблокувати соцмережу. Не вказано й термін дії заборони.
Влада Туреччини пішла на такий крок на тлі заяви директора з комунікацій адміністрації президента Туреччин Фахреттіна Алтуна 31 липн. Алтун розкритикував платформу за те, що там блокувалися пости зі співчуттями у зв'язку з убивством лідера політбюро ХАМАСу Ісмаїла Ханії.
"Це цензура, чиста і проста", — заявив посадовець.
Що відомо про смерть Ісмаїла Ханії
В іранській столиці Тегеран 31 липня під час авіаудару загинув один із лідерів палестинського бойового угруповання ХАМАС Ісмаїл Ханія. Зараз триває розслідування. Іран та ХАМАС звинувачує в атаці Ізраїль, який пообіцяв вбити Ханію та інших лідерів ХАМАСу за напад на Ізраїль 7 жовтня. Ізраїль не підтверджував свою причетність до ліквідації Ханії.
Верховний лідер Ірану Алі Хаменеї видав наказ — завдати прямого удару по Ізраїлю у відповідь на вбивство в Тегерані лідера ХАМАС Ісмаїла Ханії. Високопоставлені європейські та американські дипломати провели термінові переговори, щоб уникнути масштабної війни на Близькому Сході після вбивства Ханії.
62-річний Ісмаїл Ханія з 2017 року очолював політичне крило ХАМАСу. Він проживав у столиці Катару Досі. Чоловік керував політичними операціями ХАМАСу, обіймаючи посаду голови політбюро руху, і відігравав центральну роль у переговорах угруповання, зокрема й угоду про припинення вогню з Ізраїлем. Лідером ХАМАСу Ханія став 2006 року, коли угруповання прийшло до влади в Секторі Гази. Ханія двічі відбував строк в ізраїльських в'язницях — у 1980-х і 1990-х роках.