Волонтерська мережа Volunteer Community запустила благодійну акцію “Збери портфель дитині”: як працює це рішення

Volunteer Community розпочала всеукраїнську благодійну акцію "Збери портфель дитині", метою якої є допомога дітям із багатодітних чи малозабезпечених родин, дітям-сиротам, дітям з інвалідністю та внутрішньо переміщеним дітям.

Про це пише Рубрика, посилаючись на організаторів.

У чому проблема?

Українці, щоб зібрати своїх дітей до школи витрачають досить значну суму кошів на закупи шкільного пpилaддя: pучок, зoшитів, пopтфeля aбo іншого тoвapу, нeoбхідного для нaвчaння.

Проте є роди, які перебувають у складних життєвих обставинах. Їм важко підготувати дітей до навчального процесу.

Яке рішення?

Цьогорічна акція "Збери портфель дитині" є важливою ініціативою, яка сприятиме забезпеченню рівних можливостей для всіх дітей в Україні та допоможе їм розпочати навчальний рік з усіма необхідними матеріалами.

Як це працює?

Метою акції є допомога:

  • дітям із багатодітних чи малозабезпечених родин,
  • дітям-сиротам,
  • дітям з інвалідністю,
  • внутрішньо переміщеним дітям.

Протягом місяця українці збиратимуть шкільне приладдя, яке до початку навчального року буде передано дітям, що потребують підтримки.

Акція триватиме до 25 серпня, і до неї може приєднатися кожен охочий. Шкільне приладдя можна принести у волонтерські центри, адреси яких вказані на офіційному сайті Volunteer Community.

Окрім того, волонтери закликають небайдужих громадян стати волонтерами у своєму місті та допомогти організувати збір шкільного приладдя.

Довідка

Volunteer Community активно займається соціальними проєктами й ініціативами, спрямованими на допомогу людям похилого віку, людям з особливими потребами, дітям, а також тваринам. Волонтери також реалізують екологічні проєкти та займаються освітою нових волонтерів.

Акцію "Збери портфель дитині" проводять щороку напередодні нового навчального року, щоб забезпечити дітей необхідними для навчання матеріалами та підтримати їхні сім'ї.

Нагадаємо, що в Україні також стартувала щорічна благодійна акція "Шкільний портфелик", яка допоможе українським родинам, які перебувають у складних життєвих обставинах, зібрати дітей молодшої ланки до навчального закладу.

Окрім того, школярі, які навчаються в очному форматі, мають носити з собою два рюкзаки – один звичайний, другий – на випадок повітряної тривоги. Що повинно в ньому бути?

Варто додати, що МОН у співпраці з віцепрем'єр-міністром Михайлом Федоровим запустило комплексну політику "Школа офлайн", що має на меті повернути 300 тисяч українських учнів до очного навчання.

Свіжі дописи

  • Новини

Україна запросила Австрію долучитися до Коаліції розмінування

Співробітництво України та Австрії має значний потенціал для зростання, зокрема у сфері технологій, заявив заступник… Читати більше

Wednesday October 30th, 2024
  • Новини

На другому Саміті миру Україна представить план із трьох пунктів, – речник Зеленського

Україна готує до другого Саміту миру план із трьох пунктів. Також Київ хоче заручитися підтримкою… Читати більше

Wednesday October 30th, 2024
  • Новини

Норвегія виділить понад $118 млн на озброєння для F-16: літаки Україна отримає вже цього року

Уряд Норвегії виділить 1,3 млрд норвезьких крон (понад 118,2 млн дол.) на закупівлю необхідного обладнання… Читати більше

Wednesday October 30th, 2024
  • Новини

“Я повернуся”: у Києві відбудеться прем’єра вистави про депортованих росією підлітків

3 та 27 листопада у Київському академічному театрі «Золоті Ворота» за підтримки УКФ відбудеться прем’єра… Читати більше

Wednesday October 30th, 2024
  • Новини

Застосунок “Дія” – серед найкращих винаходів 2024 року за версією TIME

Український портал державних послуг "Дія" увійшов до списку найкращих винаходів світу за версією TIME за послугу… Читати більше

Wednesday October 30th, 2024
  • Новини

Військові підтримують запровадження кошерних, халяльних та рослинних сухпайків, – результати опитування в Армія+

У застосунку Армія+ завершилось опитування військовослужбовців Збройних сил України щодо рівня задоволеності сухпайками, зокрема добовими… Читати більше

Wednesday October 30th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.