Про це повідомляє "Мілітарний", передає Рубрика.
Яке рішення?
Frontline представив роботизовану турель для 40-мм автоматичного гранатомета Мk 19.
Трель, яка отримала назву "Буря", розроблена з урахуванням запитів військових та виробників наземних дронів.
Як це працює?
"Буря" важить 47 кілограмів, тому може бути розгорнута вручну на тринозі або доставлена до місця роботи за допомогою логістичної платформи.
Турель оснащена автоматизованою системою наведення та ведення вогню, що забезпечує швидке реагування на загрози та точне ураження цілей.
Дистанційне керування, наведення та стрільба відбувається на відстані 50—100 метрів, націлювання може відбуватися шляхом цілевказання через дрони або систему "Кропива".
"Буря" оснащена системою гасіння віддачі для кращої кучності. Боєзапас становить від 32 до 64 гранат.
Головною перевагою турелі є її мобільність. Невелика вага та компактні габарити не створюють обмежень для її транспортування цивільними автомобілями.
Також детально розроблена софтверна частина дозволяє зручно націлюватись за допомогою ноутбука або планшета, перебуваючи в укритті на відстані від турелі.
У "Бурі" передбачена інтеграція з актуальними державними та приватними системами ситуаційної обізнаності. Турель уже пройшла дослідницькі тестування та перебуває на стадії кодифікації.
"Ми в компанії Frontline віримо, що воювати мають роботи, а не люди. Ми раді представити «Бурю» як частину концепту роботизованої передової. Роботи мають здійснювати розвідку, коригування, логістику та ураження як з повітря, так і з землі", — коментує реліз турелі Євген Третяк, CEO компанії Frontline.
Зазначимо, що у червні Міністерство оборони законтрактувало роботизовані кулеметні турелі Wolly виробництва української компанії DevDroid.
Турель Wolly призначена для монтування на них кулеметів калібру 7,62 мм, зокрема радянських ПКТ. Оператор комплексу може вести вогонь дистанційно на відстані до 100 метрів від турелі.
Нагадаємо що роботи-камікадзе та дистанційні турелі: міністр цифрової трансформації Михайло Федоров спільно з платформою для військових технологій Brave1 протестував у польових умовах 25 українських розробок.
Також повідомлялось, що АТ "Українська оборонна промисловість" підписало угоду з Milrem Robotics щодо спільної розробки мультидоменних роботизованих оборонних систем нового покоління.
Однією з перших українських роботизованих розробок, яка використовувалася у війні з рф, називають автоматичну турель "Шабля".
Ще одна українська розробка – спостережно-вогневий комплекс "Мисливець", який може виконувати не лише бойові завдання. Він також допомагає в евакуації поранених з поля бою та транспортуванні бойового приладдя.
Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше
Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше
У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше
10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше
АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше
В ніч на 23 листопада у столичному готелі відбулася смертельна стрілянина. Поліція Києва розпочала кримінальне… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.