Про запуск проєкту повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час інспектування міського ЦНАПу, де реалізується цей проєкт, пише Рубрика.
У чому проблема?
Як повідомляли у міністерстві ветеранів, колишніми військовими опікуються багато міністерств та відомств. Це і Міністерство соціальної політики, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство оборони й багато інших.
"Для спрощення життя ветеранів та їхніх родин вже запроваджується підхід, який дасть можливість з одним пакетом документів звернутися у ЦНАП, який далі розповсюджуватиме отримані дані до всіх необхідних субʼєктів", раніше зазначали в Мінреінтеграції.
Як рішення?
Тому проєкт "Адмінсервіс "Ветеран"" є важливим кроком у забезпеченні підтримки та адаптації ветеранів до мирного життя, забезпечуючи зручний доступ до необхідних послуг та інформації.
Як це працює?
У межах проєкту розроблені шість комплексів адміністративних послуг, що надаються за однією заявою відповідно до статусів заявника:
"Запровадження цієї послуги – важливий крок в адаптації до цивільного життя ветеранів у громадах. Пріоритетним обрано саме комплексний підхід у наданні послуг. Це дозволяє надавати їх за однією заявою від кількох суб'єктів, з одним пакетом документів на весь комплекс послуг, в одному місці, за мінімальної кількості відвідувань, без стресу та черг, швидко та просто", пояснив Поворозник.
Всі процедури оптимізовані для зручності заявників. Адміністратор або адміністраторка контролює терміни надання послуг та інформує заявника про стан розгляду справи.
У всіх районах Києва облаштовані 22 локації, де функціонуватиме цей сервіс. Спеціально виділені робочі місця для обслуговування ветеранів забезпечують комфортне та ефективне обслуговування.
Своєю чергою адміністратори пройшли відповідне навчання, зокрема щодо роботи з людьми, які пережили кризову ситуацію.
Місто очікує затвердження форми єдиної заяви на рівні Кабміну від Міністерства у справах ветеранів України. Це дозволить уніфікувати та автоматизувати процедуру, поширюючи таку практику в інших регіонах країни.
Нагадаємо, що сучасні українські жінки давно ламають всі шаблони й застарілі стереотипи: воюють у лавах ЗСУ, навчають дітей, закривають збори на потреби армії, тримають наш тил і фронт, гинуть і живуть за майбутнє країни. Попри це, вони продовжують стикатися з упередженим ставленням суспільства.
Український жіночий ветеранський рух (Ukrainian Women Veteran Movement, UWVM), або рух "VETERANKA", працює над тим, щоб показати суспільству реальний, правдивий образ жінки в армії та ветеранській спільноті. Як саме — читайте докладніше у матеріалі "Рубрики": "У колі своїх: як Жіночий ветеранський рух підтримує військовослужбовиць та ветеранок".
Також в Україні запустили новий симулятор, який допоможе полегшити реадаптацію захисників та захисниць після повернення з військової служби до цивільного життя.
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.