fbpx
Сьогодні
13:56 31 Лип 2024

Реадаптація ветеранів: Мінцифри запускає симулятор для кращого розуміння їхніх потреб

English version here

Фото: з відкритих джерел

В Україні запустили новий симулятор, який допоможе полегшити реадаптацію захисників та захисниць після повернення з військової служби до цивільного життя.

Про це пише Рубрика, посилаючись на освітню платформу "Дія.Освіта".

У чому проблема?

Як зазначили розробники, після повернення зі служби в цивільному житті захисники й захисниці стикаються з різними викликами. 

Для полегшення їхньої реадаптації важливо забезпечувати всі необхідні для цього умови. 

Яке рішення?

В Україні запустили новий симулятор, який допоможе полегшити реадаптацію захисників та захисниць після повернення з військової служби до цивільного життя.

Ця ініціатива стала частиною комунікаційної кампанії "Ти як?" у межах всеукраїнської програми ментального здоров'я, що реалізується за підтримки першої леді Олени Зеленської.

Як це працює?

Симулятор створено Мінцифри за підтримки Координаційного центру з психічного здоров'я Кабінету Міністрів України, громадської організації "Безбар'єрність" та компанії Visa.

Його мета – допомогти громадянам краще зрозуміти потреби ветеранів та забезпечити комфортну і поважну взаємодію з ними.

За допомогою симулятора користувачі можуть зануритися в різні побутові ситуації, що дозволяє практикувати навички коректної комунікації та дізнатися, як краще взаємодіяти з людьми, які мають бойовий досвід.

Це особливо важливо, оскільки кількість таких людей зростає, і вони можуть бути серед наших друзів, родичів або просто сусідів.

У симуляторі представлені різні сценарії, що дозволяють вибрати, як поводитися у тих чи інших ситуаціях, що допомагає розвивати емпатію та повагу.

Переглянути симулятор жестовою мовою можна за посиланням на платформі "Дія.Освіта". Це дає можливість усім охочим дізнатися більше про важливість коректної комунікації та підтримки людей з бойовим досвідом.

Нагадаємо, що унікальний ветеранський хаб запрацює в Чернівцях, в історичній ложі цісаря Франца Йосипа І. Тут захисники, що повернулися з фронту, зможуть проходити терапію мистецтвом.

Також на Київщині на базі університету в Переяславі відкрито екопростір підтримки та відновлення фізичного та ментального здоров'я. Також функціонує 5 проєктів комплексної психосоціальної підтримки ветеранів та ветеранок та членів їх родин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: