Новини

Один із найближчих соратників путіна та заступник міністра оборони рф отримали підозру за матеріалами СБУ

Слідчі Служби безпеки України зібрали масштабну доказову базу на помічника путіна, який зараз обіймає посаду секретаря державної ради рф, Олексія Дюміна, а також на заступника міністра оборони росії Юнуса-Бека Євкурова. Обидва посадовці входять до близького оточення очільника кремля і допомагають йому вести війну проти України.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на СБУ.

За матеріалами справи, Олексій Дюмін, який раніше був охоронцем путіна, а потім став губернатором Тульської області, «мобілізував» регіон для бойових дій у нашій державі. Зокрема, він організував часткову мобілізацію чоловіків у цій області, створив Центр безпілотних систем і налагодив там виробництво FPV-дронів та інших безпілотних літальних апаратів, а також віддавав вказівки підлеглим всіляко забезпечувати військові потреби рф.

При цьому заступник міністра оборони рф Юнус-Бек Євкуров забезпечує постійну підготовку військовослужбовців за контрактом і мобілізованих до збройних сил рф, які потім їдуть на війну в Україну.

За злочини проти нашої держави слідчі СБУ та прокурори Офісу Генерального прокурора заочно повідомили обом фігурантам про підозру за ст. 437 Кримінального кодексу України (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни).

Оскільки зловмисники переховуються від правосуддя, тривають комплексні заходи для їхнього покарання. Досудове розслідування триває.

Свіжі дописи

  • Новини

Зеленський відреагував на наймасованішу атаку російських безпілотників рф з початку великої війни

Напередодні третьої річниці повномасштабної війни російська федерація здійснила наймасштабнішу атаку на Україну, застосувавши рекордну кількість… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

У Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна відбулася акція на на підтримку України

У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Ми не повинні дозволити росії перемогти Україну: президент Польщі після зустрічі з главою Білого дому

У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Тисячі артснарядів та продуктових наборів: Естонія передала Україні нову військову допомогу

Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

У Пентагоні спростували заяву Трампа щодо виділення Сполученими Штатами допомоги Україні $350 млрд

Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

В Україні до виробництва вибухівки залучатимуть приватний сектор: у чому рішення

Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.