Про це інформує видання The Verge, пише Рубрика.
У чому проблема?
Використання ШІ у пошукових системах має ряд переваг і може значно поліпшувати користувацький досвід, зокрема штучний інтелект:
Яке рішення?
Тому компанія OpenAI запускає свою нову пошукову систему SearchGPT, яка використовує штучний інтелект для надання більш інтуїтивно зрозумілих і структурованих результатів пошуку.
Новий продукт компанії спершу буде доступний у форматі прототипу для обмеженого кола користувачів, але з часом планується інтеграція SearchGPT безпосередньо в платформу ChatGPT.
Як це працює?
SearchGPT відрізняється від традиційних пошукових систем тим, що не просто надає список веб-сторінок за запитом користувача. Натомість система використовує потужні алгоритми штучного інтелекту для аналізу та упорядкування інформації.
Пошукова система починається з великого текстового поля, яке запитує користувача: "Що ви шукаєте?". Але замість того, щоб пропонувати звичайний список посилань, SearchGPT намагається впорядкувати та зрозуміти їх. При введенні запиту, користувач отримує стислі підсумки та описання теми, а також зручні посилання на джерела, що дозволяє швидше знаходити необхідну інформацію.
В одному з демонстраційних прикладів SearchGPT підсумовує інформацію про музичні фестивалі та представляє її у вигляді коротких описів подій з посиланнями на джерела. Це дозволяє користувачам отримувати корисні відомості без необхідності переглядати численні результати пошуку.
Функціонал та інтеграція
Після отримання результатів користувачі можуть поставити додаткові питання або використовувати бічну панель для доступу до інших релевантних посилань. Система також включає функцію під назвою "візуальні відповіді", хоча OpenAI поки не розкрила деталі її роботи.
Початково SearchGPT буде доступний як прототип для 10 000 користувачів.
"SearchGPT поки що лише "прототип". Сервіс працює на основі моделей сімейства GPT-4 і буде доступний лише для 10 000 тестових користувачів під час запуску", повідомляє речник OpenAI Кайла Вуд.
Партнерство з засобами масової інформації
У своєму блозі компанія підкреслила, що SearchGPT було розроблено у співпраці з різними новинними партнерами, серед яких такі організації, як The Wall Street Journal, The Associated Press і Vox Media.
Видавці матимуть можливість контролювати, як їхній контент відображається в функціях пошуку, а також можуть відмовитися від використання свого матеріалу для навчання моделей OpenAI, при цьому все ще залишаючи можливість бути представленими в пошукових результатах.
Раніше Reuters повідомляло про існування проєкту OpenAI під кодовою назвою Strawberry, який має на меті розробку ШІ-моделі, здатної до глибокого розуміння і аналізу інформації, подібно до людського мислення. Цей проєкт може ще більше наблизити штучний інтелект до рівня надлюдського інтелекту, хоча наразі нейромережі ще можуть припускатися помилок при обробці інформації.
З огляду на ці новини, можна очікувати, що SearchGPT стане важливим кроком у розвитку пошукових технологій та надасть користувачам нові можливості для швидкого та ефективного отримання інформації.
Нагадаємо, що Україна займається розробкою систем штучного інтелекту, які допоможуть керувати величезним флотом безпілотних літальних апаратів.
Також уперше в історії Міністерство закордонних справ України представило цифрову особу, яку створили з використанням технологій штучного інтелекту, що офіційно коментуватиме консульську інформацію для медіа.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте нещодавно зустрівся з новообраним президентом США Дональдом Трампом у Палм-Біч,… Читати більше
Кабінет Міністрів змінив порядок бронювання військовозобов’язаних, також критерії та процедуру визначення критично важливих підприємств та… Читати більше
У Карпатах господарює зима. У високогір'ї спостерігається погіршення погодних умов: тут мороз і сильний вітер, а… Читати більше
На базі медичної установи Міністерства внутрішніх справ у Києві запрацював новий реабілітаційний центр RECOVERY. Це… Читати більше
У ніч на 23 листопада російські загарбники запустили по Сумській області безпілотники: силам протиповітряної оборони… Читати більше
Підготовка до геноциду українського народу була складовою планів російської федерації ще до початку широкомасштабної агресії… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.