Кабмін звільнив декілька посадовців, відповідальних за енергетику

У вівторок, 30 липня, під час засіданні Кабінет Міністрів розпорядився звільнити з посад голову Державної інспекції енергетичного нагляду України Руслана Слободяна та першого заступника міністра енергетики України Юрія Власенка.

Про це повідомили в Telegram-каналі уряду, повідомляє Рубрика.

Рішення про звільнення пояснили тим, що обидва посадовці перейдуть на іншу роботу. Їх обох натомість призначили членами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Замість Слободяна тимчасово виконувати обов'язки голови Держенергонагляду буде Анатолій Замулко. Однак, кого призначать на місце вже колишнього заступника міністра енергетики Власенка, поки не відомо.

Ексголова Держенергонагляду Рууслан Слободян. Фото: Держенергонагляд / Telegram

Від жовтня 2021 року Анатолій Замулко обіймав посаду тепер звільненого голови Держенергонагляду Слободяна. До того також працював у компанії "Укренерго".

Тим часом Слободян очолював установу з 2021 року. А до того працював на різних посадах у "Хмельницькобленерго". Там він був і майстром виробничої дільниці, і директором.

Свіжі дописи

  • Новини

Адміністрація президента США припиняє понад 90% виплат від USAID

Адміністрація глави Сполучених Штатів Дональда Трампа заявила, що припиняє понад 90% допомоги іноземним державам з… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Генштаб: на фронті минулої доби війська рф найчастіше атакували Покровський та Новопавлівський напрямки

На фронті за минулу добу відбулося 110 бойових зіткнень, російські загарбники намагаються захопити Покровськ –… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

February in Ukraine: a glimpse through Rubryka’s lens

Rubryka showcases a compelling collection of photographs depicting life in Ukraine during February, a month… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

КНДР надіслала понад 1000 військових до росії, – розвідка Південної Кореї

Національна служба розвідки Південної Кореї повідомила, що має інформацію про направлення режимом КНДР додатково більш… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

На Київщині через падіння уламків дронів вирувала пожежа на промисловому об’єкті  

У ніч з 26 на 27 лютого російські війська намагались атакувати ударними дронами Київську область.… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

У Широківській громаді на Запоріжжі відкрилась підземна школа, розрахована на 1000 учнів

У Петрополі Запорізької області відкрилася підземна школа: вона стала п’ятим безпечним освітнім простором у регіоні,… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.