Про це Умєров розповів на 1-му щорічному міжнародному Конгресі з військової медицини та ментального здоров'я "Воїн: життя, здоров'я, боєздатність", пише Рубрика, посилаючись на Інтерфакс-Україна.
"Про наші плани. Перше, це стандарти підготовки з тактичної медицини. Наша мета – щоб кожен військовослужбовець володів навичками само- та взаємодопомоги. Ми розробляємо і впроваджуємо навчальні програми, які містять практичні тренінги, симуляції та інтерактивні курси. Кожен солдат має знати, як правильно надати першу допомогу собі та товаришу по службі в будь-якій ситуації", – сказав Умєров на 1-му щорічному міжнародному Конгресі з військової медицини та ментального здоров'я "Воїн: життя, здоров'я, боєздатність" у суботу.
Також він анонсував відкриття лабораторії визначення якості турнікетів і розповів про впровадження модульної моделі для медпунктів 1-го і 2-го рівня з чітко визначеними штатами, табелями і формулярами. За словами Умєрова, це дасть змогу швидко розгортати медпункти в польових умовах, забезпечуючи необхідний рівень медичної допомоги в будь-якій ситуації.
"Як уже говорив президент України, ми впровадимо ресурсну спроможність стабпунктів за єдиними стандартами. Спрямуємо тисячі військовослужбовців на програми відновлення та відкриємо сучасний центр реінтеграції звільнених із полону військовослужбовців", – повідомив міністр.
Міністр оборони зазначив, що разом із НАТО Україна завершить створення всіх п'яти центрів проєкту "Реноватор", що передбачає сучасні реабілітаційні центри для відновлення здоров'я українських військових.
"І кожен центр буде оснащено сучасними технологіями та фахівцями, які забезпечують якісне лікування та реабілітацію", – додав він.
Крім того, Умєров наголосив на важливості ефективної системи реабілітації для повернення військових у стрій.
"Буде розроблено і впроваджено ефективну систему реабілітації, яка допоможе військовослужбовцям повернутися до служби після травм і хвороб. Це передбачатиме також програму ментального відновлення військових. І наша мета – забезпечити оптимальну реабілітацію залежно від того, чи повертається людина в стрій, чи займатиметься цивільним життям", – наголосив він.
Ще один озвучений Умєровим пункт – координаційний центр для спільного управління медичними ресурсами Сил оборони. Він зазначив, що центр відповідатиме за управління всіма медичними ресурсами Сил оборони.
"Це дасть змогу ефективно розподіляти ресурси, уникати дублювання та забезпечувати оперативну підтримку на всіх рівнях", – додав міністр.
Наступне завдання – співпраця з SAG U для адаптації програм підготовки.
"Продовжуємо співпрацю з нашими міжнародними партнерами для адаптації програм підготовки медичних кадрів до нових викликів і стандартів", – сказав він.
Крім того, як повідомив Умєров, триває робота над впровадженням програм ASSET і NAMSOC в Україні. За його словами, незабаром буде запроваджено передові програми підготовки медичних кадрів, зокрема в Advanced Surgical Skills, National Association of Medical Special Operations Command в Україні, що дасть змогу українським медикам "отримати повну підготовку і бути готовими до будь-яких викликів".
"Це наші пріоритети, це наші завдання, які ми будемо втілювати в життя швидко, оскільки від цього залежить життя і здоров'я кожного нашого захисника", – сказав міністр.
В Ужгороді під час зустрічі Президента Володимира Зеленського з місцевими виробниками Віцепрем’єр-міністр з відновлення України… Читати більше
Повінь в Іспанії призвела до майже сотні смертей. Ще десятки людей внаслідок надзвичайної ситуації зникли… Читати більше
Російський диктатор володимир путін пішов на все, щоб отримати зброю від КНДР. Однак США та… Читати більше
В Ужгороді Президент України Володимир Зеленський відвідав клінічний центр, де українські захисники проходять реабілітацію після… Читати більше
Російські загарбники ввечері 30 жовтня здійснили масований ракетний обстріл Одещини. Ворог випустив близько десяти ракет різних видів. Про… Читати більше
Співробітництво України та Австрії має значний потенціал для зростання, зокрема у сфері технологій, заявив заступник… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.