В Україні розпочинається програма відновлення і підтримки жінок Taktion

Уже втретє українські жінки зможуть взяти участь в онлайн-програмі "Taktion" від ГО "Так Штаб", головна мета якої – системна підтримка вимушено переміщених українських жінок під час війни та під час повоєнного відновлення.

Про це повідомляє Рубрика.

У чому проблема?

Війна призвела до переміщення понад 17 мільйонів осіб, з яких 67% складають жінки. Вони опинилися в особливо вразливих умовах сьогодні, через відсутність безпеки, фінансової стабільності, багаторазових переміщень та відсутності соціального житла.

Протягом 2023 року ГО "Так Штаб" провела дослідження "Українські матері під час повномасштабної війни. Чинники вразливості і динаміка змін" та дізналася  про ключові виклики, з якими стикаються українки сьогодні. Зокрема і те, що 23% опитаних жінок змінили місце проживання більше ніж тричі під час повномасштабного вторгнення.

Яке рішення?

"TakTion" — це довгострокова програма з підтримки жінок та підвищення їх стійкості до викликів. Вона поєднує консультації з ментального здоров'я, розвитку навичок адаптації та працевлаштування, покращення соціальної інтеграції та обізнаності щодо демократичного лідерства в громадах. Програма проходить вже втретє: понад 100 жінок успішно її завершили та 94% виявили бажання пройти її знову.

Програма є безкоштовною. Детальна інформація про проєкт за посиланням.

Як це працює?

За перші 3 місяці програма націлена надати жінкам:

  • якісну психологічну підтримку,
  • ментальну,
  • менторську,
  • організаційну підтримку.

Також передбачено покращення навичок та знань жінок із локального демократичного врядування, жіночого лідерства та підсилення навичок працевлаштування, медіа грамотності та підвищення кар'єрних можливостей.

Довідка

Проєкт розроблено командами аналітичного центру ГО "Інститут конструктивної журналістики і нових медіа" та гуманітарного центру ГО "Так Штаб" та розробницею програм для підтримки жінок ВПО Юлією Павловою.

Проєкт впроваджується за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", що спільно фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією.

Як повідомлялось, Україні, де війна змінила життя мільйонів людей, питання горя стало особливо актуальним. Однак не всі готові відкрито обговорювати й працювати із цією темою. Суспільство часто ігнорує або не надає достатньої уваги процесу горювання, що може мати серйозні наслідки для психічного здоров'я. Тому кампанія БФ "Право на захист" пропонує кілька способів підтримки й самопомочі.

Нагадаємо, український ветеранський фонд оголосив новий набір у терапевтичну групу для тих, хто потребує психологічної підтримки через війну.

Свіжі дописи

  • Новини

У Вишгороді на базі однієї із медичних установ відкрили реабілітаційне відділення

У Київської області на базі однієї із медустанов Вишгорода запрацювало реабілітаційне відділення. Про це виконувач… Читати більше

Thursday January 23rd, 2025
  • Новини

Пентагон: указ Трампа призупинити міжнародну допомогу не стосується військової підтримки України

Журналісти дістали підтвердження від Пентагону, що указ президента США Дональда Трампа про призупинення на 90… Читати більше

Thursday January 23rd, 2025
  • Новини

У Львові запрацювала виставка художника-сценографа Лисика

У Львові, в Центрі інтелектуального мистецтва "Меркурій", відкрили виставковий проєкт "Лисик", де презентують творчий доробок… Читати більше

Thursday January 23rd, 2025
  • Новини

На Харківщині розширили зону примусової евакуації сімей із дітьми

На Харківщині, в Куп’янському районі, запровадили примусову евакуацію родин із дітьми з чотирьох населених пунктів… Читати більше

Thursday January 23rd, 2025
  • Новини

Українські лікарні можуть отримати від Greenpeace сонячні електростанції

Greenpeace Україна та Європейська рада з виробництва сонячної енергії запрошує кластерні та надкластерні лікарні взяти… Читати більше

Thursday January 23rd, 2025
  • Новини

Таїланд узаконив одностатеві шлюби, цю подію відзначили масовим одруженням по всій країні

У Таїланді набув чинності закон про легалізацію одностатевих шлюбів. З цієї нагоди в країні організували… Читати більше

Thursday January 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.