Фото: Фейсбук / Ізмаїльська районна державна адміністрація
Про це пише Рубрика, посилаючись на Facebook Ізмаїльської районної державної адміністрації у Facebook, Telegram голови Одеської ОВА Олега Кіпера.
"Уночі Росія знову атакувала Ізмаїльський район. У порушенні існуючих правил та звичаїв війни Росією умисно було здійснено масований обстріл БПЛА дронами-камікадзе "Шахед", у результаті чого постраждала портова інфраструктура на території міста Ізмаїл", повідомили в райадміністрації.
Фото: Фейсбук / Ізмаїльська районна державна адміністрація
Також в РДА зазначили і про влучання у житловий будинок і про 3 постраждалих.
"Внаслідок нічної атаки відбулося влучання у житловий п'ятиповерховий будинок в м. Ізмаїл, виникло часткове руйнування вікон, сходової клітини та фасадної частини 5-ти поверхового житлового будинку без послідуючого загорання. Загиблих немає. На жаль, є постраждалі – госпіталізовано 3 особи", – зазначили в РВА.
Фото: Фейсбук / Ізмаїльська районна державна адміністрація
В адміністрації наголосили, що на місцях працюють відповідні служби.
Своєю чергою голова ОВА додав, що внаслідок обстрілу "відбулися руйнування декількох будівель припортової інфраструктури".
Фото: Телеграм / Олег Кіпер / Одеська ОДА (ОВА)
"Пошкоджено 3 вантажних автомобілі. На місці також спалахнула пожежа, яку оперативно ліквідували співробітники ДСНС", – повідомив Кіпер.
Фото: Телеграм / Олег Кіпер / Одеська ОДА (ОВА)
Раніше повідомляли, що російські окупанти цієї ночі запустили ударні безпілотники, попередньо типу "Шахед", по України для чергової повітряної атаки. В кількох областях була оголошена тривога.
Дрони-камікадзе противника заходили з південної сторони, після чого ворожі цілі маневрували над різними регіонами. Зокрема, в Одеській області, згідно з повідомленнями моніторингових груп, фіксувалося близько 14 "Шахедів".
Пізніше тривога через ударні безпілотники була скасована майже усюди, окрім центральних областей.
Нагадаємо, що Уранці, 24 липня, російсько-окупаційні війська вдарили з зенітно-ракетної системи С-300 по Харкові, внаслідок чого щонайменше один загиблий. Також під ворожу атаку потрапило також селище Лісне Малоданилівської громади Харківського району, де виникла пожежа та постраждали двоє мешканців.
В Одесі чоловік під час перевірки військово-облікових документів розпилив газ в обличчя військовому ТЦК та стріляв в його бік.… Читати більше
Чергова група фахівців Міністерства оборони України покращила управлінські навички в рамках курсів підвищення кваліфікації для… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський у суботу, 22 лютого, провів телефонну розмову з премʼєр-міністром Нідерландів Діком… Читати більше
В угорському Центрі української культури та документації за участі громади та дипломатів пройшла презентація книги… Читати більше
У Бучі Київської області створять в парку "Диво" унікальний освітній простір – екоклас, де діти… Читати більше
Два роки тому військового Андрія Даньо з Івано-Франківська офіційно визнали загиблим після важкого поранення. Та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.