Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
У фазі активної війни горе стає все ближчим для кожного з нас. Українці не завжди готові та мають достатньо інформації для того, щоб адекватно реагувати на власні втрати або допомагати близьким у подоланні горя. Внутрішнє опитування серед отримувачів допомоги, проведене БФ "Право на захист", виявило, що більшість людей не знають, як правильно проживати горе, а частина взагалі уникає цієї теми.
Ця проблема є серйозною, адже, згідно з даними психологів, правильне управління горем є ключовим для відновлення психічного здоров'я. Зокрема, у період активної війни, коли втрати і стреси стають частиною повсякденного життя, відсутність відповідної інформації і підтримки може поглибити проблеми і сповільнити процес відновлення.
Яке рішення?
З метою просвітництва та надання необхідної підтримки, Служба турботи про психічне здоров'я БФ "Право на захист" ініціював просвітницьку кампанію "Бути в горі — це нормально". Кампанія покликана підвищити обізнаність про горе, його етапи та способи роботи з ним, а також промотувати доступ до безоплатної психологічної допомоги.
Фонд створив відео, яке пояснює основи горювання і пропонує ресурси для подальшого самостійного вивчення теми. Це відео є частиною ширшої кампанії, спрямованої на те, щоб люди могли отримати допомогу як для себе, так і для підтримки близьких.
Як це працює?
Кампанія БФ "Право на захист" пропонує кілька способів підтримки й самопомочі:
Глядачі можуть переглянути відео "Бути в горі — це нормально", яке ознайомлює з основними етапами проживання горя і показує, що в горюванні характерно проживати різний спектр емоцій та почуттів і всі вони — ок. Переглянути відео можна за посиланням.
Доступні статті, що детально розглядають різні аспекти горювання, допоможуть краще зрозуміти процес і отримати корисні поради, коментарі, інтерв'ю та колонки психологів, які висвітлюють різні етапи та аспекти проживання горя. З розгорнутим просвітницьким матеріалом про проживання горя від психологів БФ "Право на захист" можна ознайомитись за лінком.
Кожен може записатись на безоплатну консультацію до психолога Фонду через онлайн-форму або за номером телефону. Для запису можна скористатися https://forms.gle/NK1vEREzpUHkLQuf8 або зателефонувати за номером 093 700 22 20.
Кампанія також надає доступ до додаткових партнерських ресурсів, сервісів і навіть книжок і фільмів, які допоможуть краще впоратись із горем. З ними списком можна ознайомитися за лінком.
Мета кампанії — не лише надати знання, але й зламати табу навколо теми горя, зробити її обговорення звичним і доступним, щоб люди могли знайти підтримку та допомогу у важкі моменти.
Проєкт ACCESS VII: ДОСТУП до багатоцільової гуманітарної допомоги працює для того, щоб полегшити життя в умовах війни і забезпечити необхідну підтримку кожному, хто її потребує.
Важливо пам'ятати, що не варто залишатися наодинці з горем; підтримка й допомога завжди доступні.
Рубрика – інформаційний партнер.
Нагадаємо, український ветеранський фонд оголосив новий набір у терапевтичну групу для тих, хто потребує психологічної підтримки через війну.
У Польщі Президент України Володимир Зеленський разом зі світовими лідерами та колишніми в’язнями нацистського концтабору… Читати більше
Посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський спростував інформацію про намір Ізраїлю передавати Україні зброю російського… Читати більше
26 січня у київській книгарні “Сенс” на Хрещатику відкрили виставку робіт Якова Гніздовського “Дванадцять Птахів… Читати більше
На узбережжі Одещини фахівці національного парку "Тузлівські лимани" зібрали приблизно 4 кілограмів мазуту. Його, ймовірно, викинуло на… Читати більше
Вибори в умовах повного адміністративного контролю і політичних переслідувань, відсутності реальної конкуренції, утисків свободи слова… Читати більше
Рязанський нафтопереробний завод, який є одним з найбільших у росії, тимчасово зупинив роботу. Це сталося… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.