Фото: Ілюстративне
Про це РБК-Україна повідомило джерело в спецслужбах, передає Рубрика.
Як розповіли джерела у воєнній розвідці, дрони у небі над Туапсе було зафіксовано близько 03:30 за місцевим часом. За повідомленням місцевих пабліків, під час першої хвилі атаки вороже ППО намагалося збити відразу чотири дрони-камікадзе.
Пізніше, близько 6:25 в районі НПЗ пролунало ще щонайменше два потужних вибухи, після чого на території об'єкта розпочалася пожежа.
Загалом повідомляється принаймні про 8 безпілотників, які атакували НПЗ. Як зазначають російські пропагандисти, внаслідок влучання було пошкоджено інфраструктуру НПЗ.
Ступінь ураження обʼєктів військово-промислового комплексу держави-агресорки наразі уточнюються, додають джерела.
Довідка про Туапсинський НПЗ
Туапсинський нафтопереробний завод – російське нафтопереробне підприємство в Краснодарському краї, експлуатантом якого є ТОВ "РН-Туапсинський НПЗ". Завод становить єдиний виробничий комплекс з морським терміналом підприємства нафтопродуктозабезпечення ПАТ "Роснефть" – ТОВ "РН-Морський термінал Туапсе".
Близько 90% продукції підприємства йде на експорт. НПЗ входить до складу нафтової компанії "Роснефть", його потужність становить близько 12 мільйонів тонн на рік.
Як повідомлялось, російське міноборони заявило, що нібито протягом ночі 22 липня засоби ППО збили 75 українських БпЛА над територією росії та в акваторії Чорного та Азовського морів. У місті Туапсе − там горів НПЗ
Зазначимо, що це вже не перша атака на НПЗ.
Нагадаємо, перед цим нафтопереробний завод у Туапсе зупиняв перероблювання та виробництво нафти після пожежі після атаки безпілотників 25 січня та залишався закритим приблизно на 3 місяці, відновивши роботу наприкінці квітня.
Щобільше, після цього, в ніч на 17 травня 2024 року внаслідок атаки дронів на Туапсинському НПЗ сталася пожежа, яка призвела до екстреної зупинки підприємства. Атаку провела Служба безпеки України.
Президент США Дональд Трамп заявив, що представники США вже вирушили до рф для обговорення режиму припинення вогню… Читати більше
Міноборони відповідає на найпопулярніші запитання про запровадження реформи ВЛК. Про це пише Рубрика, посилаючись на… Читати більше
В Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації загинула 601 дитина. Про це повідомляє Офіс… Читати більше
Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко провів зустріч з урядовим уповноваженим Чехії з питань відбудови… Читати більше
В Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID) оголосили про припинення грантової угоди з Українським фондом підтримки енергетики… Читати більше
Дізнайтесь, як змінювалися військові меморіали від давнини до сьогодення. Традиції вшанування героїв, матеріали та символіка… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.