Про це пише Рубрика, посилаючись на сайт USAID.
У чому проблема?
Дунайський регіон залишається дуже важливим вузлом транспортування експортно – імпортних вантажів.
Яке рішення?
"Сьогодні ще один лоцманський катер долучається до виконання своїх обов'язків – він допомагатиме іншим суднам упевнено рухатися в акваторії Дунаю.
Він замінить наш колишній катер Орлик, який підірвався на міні у 2022 році. Бажаємо цьому невеликому човну довгого та успішного плавання", – сказав начальник служби флоту Філії АМПУ "Дельта-лоцман" Дмитро Рудявський.
Як це працює?
Як зазначають, відтепер катер може виконувати свої обов'язки в акваторії річки Дунай – підтримуватиме морські операції, а саме перевозитиме морських лоцманів між сушею та суднами, що прибувають/виходять, цим самим:
Організатори проєкту розповідають, що катер збудували за пів року на замовлення Проєкту USAID на київському підприємстві UMS.
Він може перевозити 12 членів екіпажу та розвивати швидкість до 22 вузлів. На катері:
До того ж він може автономно перебувати на воді до 12 годин.
Лоцманський катер назвали на честь офіцера, капітана 1 рангу Геннадія Журавкова, який понад 20 років працював у філії "Дельталоцман", обіймав посаду начальника Одеського регіонального управління державного підприємства АМПУ. Його родина та колеги взяли участь у заході.
"Сьогодні мені дуже приємно бути тут і бачити, що пам'ять про мого чоловіка живе, адже його іменем назвали лоцманський катер", каже дружина Наталія Журавкова.
Повідомляють, що ще два катери на замовлення Проєкту USAID для потреб АМПУ наразі будують у Туреччині.
Нагадаємо, що нещодавно від Сполучених Штатів Америки морська охорона Держприкордонслужби України отримала сучасні швидкісні катери компанії Metal Shark, які обладнані сучасними системами навігації, керування, автоматичного пожежогасіння, камерами відеоспостереження.
Що відомо про USAID
Нагадаємо, Проєкт USAID є одним із ключових партнерів USAID, що реалізує Ініціативу стійкості сільського господарства України ("AGRI-Україна"), бюджет якої складає 350 млн доларів США. Ця ініціатива була започаткована у 2022 році з метою зміцнення українського аграрного експорту та пом'якшення глобальної кризи продовольчої безпеки, що загострилася внаслідок війни.
В рамках ініціативи "AGRI-Україна" Проєкт USAID співпрацює з державними та приватними підприємствами, щоб доповнювати та залучати інвестиції в транспортування та перевалку зерна, яких вкрай потребує Україна.
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Командний пункт російських військ поблизу Мар'їно Курської області уразили підрозділи 78-го окремого десантно-штурмового полку "Джміль"… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.