AP Photo / Alexander Zemlianichenko
Про це пише Рубрика, посилаючись на кремлівські ЗМІ.
Обвинувачення вимагало для Гершковича 18 років колонії суворого режиму. Сам журналіст не визнав провини.
Як пише «Настоящее время», справу Гершковича розглядали в закритому режимі. Судове слідство тривало лише два дні.
За версією слідства, журналіст нібито за завданням ЦРУ збирав у Свердловській області секретну інформацію про діяльність підприємства «Уралвагонзавод» із випуску та ремонту військової техніки.
Нагадаємо, Гершковича затримали 30 березня 2023 року в російському місті Єкатеринбург. У ФСБ рф стверджували, що журналіст нібито діяв за завданням американської сторони та «збирав дані, які становлять державну таємницю», а саме про діяльність одного з підприємств російського військово-промислового комплексу.
Піарник Ярослав Ширшиков, який супроводжував Гершковича в Єкатеринбурзі, розповів, що репортер декілька тижнів до затримання приїжджав у місто, щоб написати матеріал про ПВК «Вагнер» та російське вторгнення в Україну.
У Держдепартаменті США назвали затримання неправомірним і закликали росію звільнити Гершковича.
У травні видання CNN із посиланням на джерела писало, що влада США шукає в інших країнах «цінних росіян», щоб обміняти їх на Гершковича та морпіха Пола Вілана, який відбуває термін у російській колонії також за звинуваченням у шпигунстві.
Низка лідерів країн Балтії, Європи та Канади у третю річницю повномасштабного вторгнення росії прибули до… Читати більше
24 лютого - треті роковини повномасштабного вторгнення росії в Україну. Президент Володимир Зеленський та та… Читати більше
Найактивніше минулої доби російська армія атакувала Курський та Покровський напрямки. Загалом на фронті відбулося 96… Читати більше
Війська рф у ніч проти 24 лютого запустили по Україні 185 ударних безпілотників типу Shahed… Читати більше
У Празі відбувся багатотисячний мітинг на підтримку України за участі дітей, яких повернули з депортації.… Читати більше
У понеділок вранці, 24 лютого, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та голова Євроради Антоніу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.