Українські винахідники створюють роботів, які рятуватимуть поранених бійців та мирних жителів: у чому рішення

Українські розробники активно працюють над новітніми технологіями, які  рятуватимуть поранених бійців та мирних жителів та допоможуть у боротьбі з російськими окупантами.

Про це повідомляє Associated Press, пише Рубрика.

У чому проблема?

Використання багатофункціональних роботизованих комплексів на полі бою дозволяє звести до мінімуму людський фактор. Українським військовим не доводиться ризикувати життям під час евакуації побратимів або базових логістичних операцій. Все це замість них можуть виконати безпілотні платформи. 

"Ми воюємо з великою країною, яка має необмежені ресурси. Нам важливо не втрачати багато життів. Війна — це математика", наголошує український винахідник, підприємець Андрій Денисенко.

Яке рішення?

Українські розробники створюють новітніх роботів, які допоможуть у боротьбі з російськими окупантами й врятують поранених бійців та мирних жителів. 

Як це працює?

Як повідомляють, підприємець Денисенко може зібрати безпілотний наземний транспорт "Одіссей" всього за чотири дні у себе вдома.

Його основна перевага — ціна, яка становить лише 35 тисяч доларів, що є на 10% дешевше за імпортні моделі.

Прототип "Одіссея" нещодавно пройшов випробування на півночі України. Цей 800-кілограмовий безпілотник може проїхати до 30 км без підзарядки.

Він може бути обладнаний рятувально-допоміжною платформою або важким кулеметом з дистанційним керуванням, а також мінно-вибуховими зарядами.

Такі роботи можуть бути використані як:

  • логістичні пристрої,
  • рятувальні евакуатори,
  • мінношукачі,
  • саморуйнувальні роботи.

Вони вже успішно інтегровані в українську армію, що підтверджується благодійною акцією для збору коштів на безпілотну технологію.

Окрім того, компанія Денисенка також працює над розробкою моторизованого екзоскелета, який збільшить силу бійця та допоможе йому подолати перешкоди.

"Ми зробимо все, щоб безпілотні технології розвивалися швидше. Ми не можемо дозволити Росії використовувати своїх солдатів як пішохідне м'ясо, тому що ми втрачаємо своїх кращих людей", підкреслює Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України.

Нагадаємо, що перші наземні дрони "Мураха" – вже на фронті й допомагають нашим захисникам у боротьбі з ворогом.

Також українські інженери та програмісти готуються представити новітні технології для захисту військової техніки від дронів і ракет, які можуть змінити правила гри на полі бою.

Свіжі дописи

  • Новини

На Прикарпатті запрацювало нове безбар’єрне відділення реабілітації

У КНП «Бурштинська центральна міська лікарня Бурштинської міської ради» запрацювало сучасне реабілітаційне відділення. На його… Читати більше

Tuesday December 24th, 2024
  • Новини

Українська книжкова поличка з’явилася в бібліотеці грецького міста Салоніки

У Центральній муніципальній бібліотеці міста Салоніки (Греція) у рамках реалізації глобального проєкту, який втілюється під… Читати більше

Tuesday December 24th, 2024
  • Новини

У Кривому Розі врятували жінку, яка пробула під завалами багатоповерхівки 4 години: кількість постраждалих знову зросла

З-під завалів багатоквартирного будинку в Кривому Розі, куди росіяни поцілили балістичною ракетою, дістали постраждалу людину.… Читати більше

Tuesday December 24th, 2024
  • Новини

Вінницька письменниця заснувала літературну премію на честь полеглого на війні сина

Вінницька письменниця Валентина Павленко заснувала літературну премію імені полеглого на війні сина Ярослава Строя. Про… Читати більше

Tuesday December 24th, 2024
  • Новини

Нова радість стала: Укрпошта презентувала фінальний поштовий випуск року

24 грудня Укрпошта презентувала фінальний поштовий випуск року – «Нова радість стала». Цей випуск, натхненний найвідомішою… Читати більше

Tuesday December 24th, 2024
  • Новини

12 різновидів борщу, вареники та автентичні страви: Українська спільнота провела благодійний Фестиваль борщу в німецькому Трірі

Українська громада міста Трір (земля Райнланд-Пфальц, Німеччина) спільно з українсько-німецькими асоціаціями провела другий благодійний Фестиваль… Читати більше

Tuesday December 24th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.