Про це повідомляє Рубрика з посиланням на прес-службу ГУР МО.
Як зазначають розвідники, однією з причин таких змін є невідповідність поширюваної режимом інформації з реальним становищем: рівень втрат під час війни приховувати усе важче, а ресурси для ведення бойових дій вичерпуються. Про що, як зауважили в ГУР, зокрема, свідчить активна підготовка москви до рекордного у своїй історії підвищення податків.
Згідно з планом Кремля, під виглядом "прогресивної шкали податку на прибуток фізичних осіб" побори в бюджет зростуть для росіян, які заробляють понад 2200 доларів на місяць.
Ставка податку на прибуток зросте з 20% до 25%.
За оцінками російського режиму, так звана "податкова реформа" дозволить зібрати близько 200 мільярдів доларів у період з 2025 по 2031 рік.
"Невтішна динаміка суспільних настроїв, яку відстежують у Кремлі, змушує російське військово-політичне керівництво готувати населення до "затягування пасків" та реагувати – регіональні представники путінського режиму вже намагаються зміщувати фокус уваги з дратівливої воєнної тематики на "бурхливе" вирішення соціально-побутових проблем", – йдеться у повідомленні ГУР.
Розвідка стверджує, що служителі російського диктатора володимира путіна з москви, зокрема партійці, відправлені "в народ" для:
"Окреме місце тут посідає "підтримка" інвалідів, кількість яких постійно зростає через війну проти України. Зокрема, для покалічених під час бойових дій окупантів російська влада прагне розвивати внутрішній туризм. Наприклад, мінімальна кількість місць для інвалідів на російських парковках тепер становить 15%", – звертають увагу в ГУР.
Також у росії розпорядились виділяти учасникам війни проти України так звані "верещагінські карти" – ваучери номіналом 15 тисяч рублів, на які впродовж року можна купувати квитки у заклади культури.
Загалом, як підсумовують в ГУР, активізація "соціальної" діяльності держави-агресора свідчить про спробу каналізувати невдоволення та уникнути неконтрольованих соціальних вибухів у Росії.
Втрати росії у війні проти України
Нагадаємо, що станом на ранок, за даними Генштабу ЗСУ, втрати Росії у війні проти України становлять 557 770 військових.
При цьому вчора британська розвідка підрахувала, що середньодобові втрати РФ в Україні зросли до максимумів на початку війни. Так, у травні та червні 2024 року вони зросли 1262 та 1163 відповідно.
Як зазначається у зведенні, загалом росія втратила вбитими та пораненими понад 70 тисяч осіб особового складу за останні два місяці.
За даними британської розвідки, зростання втрат відображає відкриття росією нового фронту в Харківській області за збереження колишнього темпу наступальних операцій уздовж лінії фронту.
"Рівень втрат у Росії, швидше за все, продовжить перевищувати 1000 осіб на день протягом наступних двох місяців, оскільки Росія продовжує намагатися перевершити українські сили за масою", – зазначають у Міноборони Британії.
Зазначимо, що станом на травень місяць, за оцінкою британської розвідки, загальна кількість російських втрат вбитими та пораненими з початку повномасштабної війни, ймовірно, досягла 500 тисяч осіб, що, вірогідно, є відображенням виснажливого наступу, який російська федерація продовжує вести на широкому фронті.
Додамо, за даними американських інших західних розвідувальних служб, у травні щодня на фронті було поранено або вбито в середньому понад тисячу російських військових.
Однак, незважаючи на втрати, росія набирає від 25 до 30 тисяч нових солдатів щомісяця – приблизно стільки ж, скільки втрачає.
Протягом минулого тижня 833 українці звернулися до центрів рекрутингу, з них 185 розпочали оформлення до… Читати більше
"Укрнафта" пробурила і запустила в роботу найглибшу за останні 8 років свердловину. Фактична глибина об'єкту… Читати більше
Міністр оборони України Рустем Умєров взяв участь у церемонії передачі Силам оборони України 230 пікапів… Читати більше
Президент Володимир Зеленський провів зустріч із міністеркою закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналеною Бербок, яка… Читати більше
У Харкові в укриттях двох міських лікарень, де нині тривають капітальні ремонти, буде розміщено операційні… Читати більше
Почему стоматолог рекомендует конкретный вид зубных протезов, если вариантов так много? Можно ли отыскать лучший… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.