Про це повідомила Харківська обласна прокуратура, передає Рубрика.
За даними слідства, у трьох постраждалих гостра реакція на стрес, у решти — вибухові поранення.
За даними Харківської ОВА, поранень зазнали цивільні чоловіки віком 18 та 63 роки та жінка віком 43 роки.
Начальник Чугуївського відділу поліції Максим Стецина розповів, що один з групи зачепив розтяжку і спрацював вибуховий пристрій.
Усі постраждалі перебувають у лікарні, їм надають допомогу.
У трьох з постраждалих гостра реакція на стрес, в інших трьох – вибухові поранення.
"У цих людей не було зв'язку, тому вони самотужки вирішили евакуйовуватися", — сказав Стецина в коментарі "Суспільному".
Він закликав для евакуації звертатися до поліції чи волонтерів — на лінію 102 або на гарячу лінію волонтерів. У поліції можна отримати інструкції про те, на яку саме точку треба вийти, звідти вас заберуть волонтери та поліція.
Правоохоронці почали досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Нагадаємо, на початку травня 2024 року Росія активізувала свої наступальні дії на Харківщині. Їм вдалося просунутися до околиць міста Вовчанськ. Окрім цього, Харків протягом цього періоду зазнавав численних обстрілів.
За словами очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, окупанти використовують Харків як полігон для тестування нових видів боєприпасів.
Розмінування України
У вересні 2023 року прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що потенційно замінованими в Україні залишаються близько 174 тисяч квадратних кілометрів. Це величезна територія, розмінування якої може зайняти десятиліття, наголосив він. Водночас мета України — зробити це за найближчі роки.
Наприкінці лютого 2024-го начальник відділу організації роботи з гуманітарного розмінування ДСНС Сергій Рева розповів, що фахівцям з розмінування вдалося зменшити потенційно забруднену вибухонебезпечними предметами територію на 18 тисяч км². Наразі вона сягає 156 тисяч км², тобто близько 25% від загальної площі держави.
Станом на червень місяць вже 30 тисяч квадратних кілометрів деокупованих територій України визнано такими, що не містять доказів наявності забруднення вибухонебезпечними предметами. Це більш як 17% від попередньої оцінки забруднення.
Як повідомлялось, підприємства, установи, організації, які є сертифікованими операторами протимінної діяльності, матимуть змогу забронювати 100% складу груп або відділень, які безпосередньо проводять розмінування. Відповідні зміни до постанови №76 Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні 18 червня 2024 року.
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.