Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Мінціфри.
У чому проблема?
У Мінціфри зазначають, що раніше розробники антен не мали доступу до необхідної інфраструктури тестування, яка б відповідала сучасним вимогам щодо постановки радіоелектронних перешкод.
Виробники самі тестували CRPA-антени, але в кожного було своє обладнання й різні умови випробувань. Через це не вдавалося визначити, яка розробка найефективніша.
Яке рішення?
У лабораторії від Brave1 є все необхідне для тестування антен.
"Українські розробники зможуть протестувати свої CRPA-антени в спеціальній лабораторії. Такі антени визначають хибні радіоелектронні сигнали й допомагають їх ігнорувати. Як результат — ворожий РЕБ не впливає на навігацію дрона і він долітає чітко до цілі", — розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Своєю чергою керівниця Brave1 Наталія Кушнерська переконана, що перемога у війні можлива тільки за умови перемоги в технологічних перегонах, які зараз відбуваються в кабінетах, цехах та лабораторіях оборонних інноваторів.
"Одним із ключових її етапів є збереження високої ефективності дронів на полі бою. Для цього потрібен стабільний зв'язок, стійкий до ворожого РЕБу", — зазначила Наталія Кушнерська.
Як це працює?
Тестування дасть змогу оперативно виявляти аспекти розробки, які треба вдосконалити. Це значно підвищить ефективність застосування дронів нашими військовими.
Окрім цього, завдяки роботі лабораторії можна на ранніх стадіях виявляти, які розробки вже готові до застосування на полі бою, а які потребують доопрацювання.
Щоб долучитися до тестування CRPA-антен власного виробництва в новій лабораторії, потрібно заповнити Google-форму за посиланням: https://forms.gle/Y1hXoAxyRmLDzuXt5
Довідка
Координаційна платформа BRAVE1 створена як "єдине вікно" співпраці defense tech компаній, держави та військових, а також інвесторів, волонтерських фондів, медіа, інших учасників.
Зазначали, що діяльність BRAVE1 буде зосереджена на 5 напрямках. Серед них:
Також платформа забезпечуватиме взаємодію з силами оборони через демонстрацію їм розробок та отримання зворотного зв'язку щодо їх використання.
В Україні 21 листопада відзначається День Десантно-штурмових військ ЗСУ. З нагоди професійного свята впровадили нову… Читати більше
Україна активно працює над інтеграцією екологічних стандартів Європейського Союзу в усі аспекти відновлення та економічної… Читати більше
Станом на початок 2024 року російська федерація мала у своєму розпорядженні 521 міжконтинентальну балістичну ракету… Читати більше
21 листопада, у День Гідності та Свободи, на Аскольдовій могилі в Києві відбулося урочисте відкриття… Читати більше
Німеччина оголосила про передачу Україні нового масштабного пакета військової допомоги, який містить артилерійські установки, системи… Читати більше
Після прямого залучення автократичних союзників російської федерації у війну проти України можна вважати, що розпочалась… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.