Про це повідомили в громадській організації "Фонд Памʼяті Макса Левіна".
Ініціаторами встановлення таблички виступили друзі та колеги Макса, які створили громадську організацію "Фонд Пам'яті Макса Левіна".
Колеги-журналісти вважають, що питання меморіалізації загиблих від російсько-української війни має обговорюватись у суспільстві.
"Якщо у кожному місці ставити меморіальні таблички, це може виглядати неприродньо. Це має бути пам'ятний камінь, на якому вибиті роки життя", – додав фотограф Олександр Ратушняк.
Як повідомили друзі та колега фоторепортера Маркіян Лисейко, встановлення таблички було важливим жестом пам'яті. На табличці розміщено QR-код, який веде на сторінку з біографією фотографа.
"Тут – це останнє, що Макс бачив, що відчував. Цей ліс – він, у принципі, не змінився, тільки тепліше стало", зауважив Лисейко.
Що відомо про загибель журналіста Левіна
Нагадаємо, Макс Левін та його друг, фотограф і військовий Олексій Чернишев, загинули 13 березня 2022 року від рук російських військових. Їх вбивство розслідується як воєнний злочин.
Як повідомляла Рубрика, зв'язок із Левіним обірвався 13 березня.
На власному авто він поїхав фотографувати бойові дії. За словами друга, залишив машину біля села Гута Межигірська, що у Вишгородському районі Київщини, та пішов у бік села Мощун.
З телефону журналіста надійшло повідомлення об 11:23, після чого він більше не виходив на зв'язок і не з'являвся в мережі.
2 квітня стало відомо, що Максима Левіна, який працював на війні для hromadske, знайшли загиблим. Він загинув через 2 постріли зі стрілецької зброї. Його тіло знайшла поліція 1 квітня після тривалих пошуків.
Документальні роботи Левіна були присвячені війні в Україні.
Макс Левін народився 7 липня 1981 року на Київщині. З 15 років мріяв стати фотографом і після навчання в КПІ працював фотожурналістом. Він співпрацював з багатьма українськими та міжнародними виданнями, зокрема LB.ua, Reuters, BBC, Associated Press, Hromadske та іншими.
Разом з Маркіяном Лисейком у 2014 році він заснував проект AFTER ILOVAISK, який розповідав про події серпня 2014 року. Окрім журналістської діяльності, Макс також створював фото- та відеопроєкти для гуманітарних організацій, таких як ВООЗ, ООН, UNICEF та ОБСЄ.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.