Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
В Україні наразі майже немає сучасних та екологічних логістичних центрів. Наявна комерційна нерухомість – застаріла та не відповідає сучасним стандартам, що перешкоджає розвитку бізнесу та економіки.
Поруч з Галицьким перехрестям розташовані 150 000 квадратних метрів занедбаних складів з мишами, дірками, а з'їхати орендарі не можуть, бо для бізнесу локація складу – найважливіша.
Яке рішення?
Команда Alterra Group досліджувала логістичні центри Європи та зібрала найкращі ідеї щодо комерційної нерухомості, щоб втілити їх в одному місці й адаптувати під український контекст, саме тому розпочинає будівництво нового логістичного центру PERETYN.
Як це працює?
Загальна площа об'єкта – 50 000 м2. PERETYN забезпечить понад 700 нових робочих місць. На території буде розташований торговий центр, який стане центром тяжіння для всіх в окрузі.
Символ проєкту – "неможлива" фігура трикутника Пенроуза, сторони якого повністю ніколи не зʼєднуються, поки не подивитися під правильним кутом. Це символізує підхід до проєкту.
Проєкт передбачає 10 черг здачі в експлуатацію – перша черга планується у першому кварталі 2025 року.
PERETYN – це можливість доєднатися до спільноти лідерів нової формації. На вході в проєкт клієнти підписуватимуть "Декларацію добросусідства". Це максимально сприятиме обміну досвідом та ідеями між резидентами.
Також передбачили можливість створення унікальних архітектурних рішень в рамках спільної концепції, де кожен резидент, що належить до спільноти, особливий.
"Усе побудовано на тому, що ми використовуємо натуральні матеріали – метали, бетон, дерево. Тобто без додаткових підфарбувань або штучних імітацій. Щоб усе було як є, натурально, по-справжньому", – говорить архітекторка проєкту PERETYN Наталія Шульга.
Особливість проєкту – перший в Україні дерев'яний склад.
Він екологічний і зменшує викиди CO2. Для забезпечення пожежної безпеки використали технологію CLT та додаткові вогнезахисні покриття.
"Технологія CLT (Cross-laminated timber) забезпечує високу вогнестійкість завдяки масивним панелям і колонам", — пояснює архітектор проєкту Олексій Пахомов.
Ідея перетину відобразиться в різному вираженні форм на різних елементах простору. На будівлях перетини матимуть жорсткий характер з прямими лініями, що створює чіткі, визначені обриси. Водночас у благоустрої використовуються м'які форми з плавними перетинами ліній, що відображає природність та органічність землі.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Дніпрі на базі річкового терміналу "Акварель" буде створено великий логістичний вузол, який зможе обслуговувати судна вантажністю до 5 тисяч тонн.
У Полтаві, за фінансування Фундації Олени Зеленської, облаштували першу і єдину в регіоні Школу Супергероїв.… Читати більше
російська федерація від початку повномасштабного вторгнення скоїла в Україні понад 7 тисяч екологічних злочинів, збитки… Читати більше
Правоохоронці вже встановили десять учасників інциденту з побиттям 12-річної дівчинки у Білій Церкві, що на… Читати більше
Перші трамваї з Базеля вже прямують до Львова. Прибуття в Україну очікується через тиждень. Перед… Читати більше
У Давосі Президент Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою, під час якої… Читати більше
Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що закінчення війни росії в Україні буде офіційною політикою Сполучених… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.