Зеленський розповів про співвідношення втрат України та росії на сьогодні

Станом на зараз співвідношення втрат на фронті складає 6 росіян до 1 українця: саме така статистика на Харківському та Покровському напрямках.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю колумністці The Philadelphia Inquirer Труді Рубін.

"У нас сьогодні гинуть 1 українець до 6 росіян. У нас була статистика десь в 4 рази, а зараз на Харківському напрямку, Покровському напрямку, зараз цифри 1 до 6″, – заявив Глава держави.

Зеленський також наголосив, що сучасна війна – технологічна. Тому на фронті перемагає той, хто більш технологічний.

"Я не кажу, що ми будемо воювати до кінця і нам вистачить людей. Ні, я хочу сказати, що всі ці балачки про велику кількість людей, про мільйони людей, так, вони мають рацію, але інша війна. Війна технологічна. Хто більш технологічний, той може перемагати", – додав президент.

Що відомо про втрати росії та України

Військове командування України не розкриває втрати серед військових. Проте наприкінці лютого 2024 року президент Володимир Зеленський заявляв, що станом на ту мить на фронті загинула 31 тисяча українських воїнів.

Своєю чергою, за даними Генштабу ЗСУ, станом на 29 червня російська федерація втратила на фронті вже 542 тисячі солдатів та тисячі одиниць техніки.

Окрім того, коли армія рф почала наступ у районі Вовчанська, Зеленський повідомляв, що співвідношення втрат на півночі Харківської області становить 8 росіян до 1 українця.

Свіжі дописи

  • Новини

Захист прав військових: в Україні запрацювала офіційна електронна пошта для захисників та їх родин

В Україні з'явилась офіційна електронна пошта для звернень військових та їхніх рідних з питань захисту… Читати більше

Thursday March 13th, 2025
  • Новини

ЗМІ: Британія та Франція обговорюють створення для України “коаліції охочих” із 37 країнами

Президент Франції Еммануель Макрон та Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер ведуть переговори із 37 країнами… Читати більше

Thursday March 13th, 2025
  • Новини

Парламент зробив послаблення для ухилянтів: що відомо

Верховна Рада внесла поправки до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо мобілізації. Відтепер 6 мільйонів… Читати більше

Thursday March 13th, 2025
  • Новини

Голова МВС Фінляндії прибула з робочим візитом до Києва

До української столиці з робочим візитом прибула голова Міністерства внутрішніх справ (МВС) Фінляндії Марі Рантанен.… Читати більше

Thursday March 13th, 2025
  • Новини

Дрони ГУР уразили у Калузькій області замасковане виробництво безпілотників, – джерело

Напередодні увечері, 12 березня, далекобійні ударні безпілотники Головного управління розвідки Міноборони завдали ударів по місцю… Читати більше

Thursday March 13th, 2025
  • Новини

У Києві запрацював простір спецпідрозділу ГУР “Артан”

Простір підрозділу активних дій Головного управління розвідки Міністерства оборони України "Артан"відкрили у столиці на Подолі.… Читати більше

Thursday March 13th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.