У столиці відкрили перший в Україні Сад скандинавської терапії: у чому рішення
У Подільському районі столиці відкрили перший в Україні Сад скандинавської терапії.
Про це пише Рубрика, посилаючись на КМДА.
У чому проблема?
Як зазанчив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, сьогодні, в умовах повномасштабної російстької агресії в Україну, все більше людей потребують місць, де можна відволіктися і морально відпочити.
"Збереження ментального здоров'я та його відновлення – один із напрямів роботи медичних та соціальних працівників, які допомагають долати українцям наслідки війни", підкреслив він.
Яке рішення?
У столичному Подільському районі відкрили перший в Україні Сад скандинавської терапії.
У відкритті взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен, данський архітектор та містобудівник Мікаель Колвілл-Андерсен, заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько та перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Як це працює?
"Сьогодні майже в серці столиці з'явилася частинка Данії. Це перший в Україні Сад скандинавської терапії, створений дансько-українською командою дизайнерів", зауважив Поворозник.
Чиновник додав, що тут люди, які страждають від психічних травм і посттравматичних стресових розладів, зможуть полегшити процес реабілітації.
"І я переконаний, що сучасні інноваційні способи подолання цієї проблеми, втілені в таких проєктах, стануть у пригоді в цій справі", – підкреслив він.
Він подякував партнерам за співпрацю у створенні локації та висловив сподівання, що це не останній подібний проєкт у столиці.
Зауважимо, що Nordic Therapy Garden реалізує засновані на дослідженнях скандинавські концепції здоров'я та ландшафтного дизайну, щоб допомогти людям, які страждають від психічних травм і невидимих ран війни, включно з посттравматичним стресовим розладом.
Терапевтичний сад допоможе людям, які цього потребують, і водночас підвищить обізнаність про психічне здоров'я та інноваційні способи подолання цієї величезної проблеми.
До втілення проєкту також залучили понад 1 000 місцевих волонтерів та міжнародних партнерів.
Нагадаємо, що у Львові в Скнилівському парку для дітей віком до п'яти років облаштовують сенсорну стежку. Роботи виконують працівники ДП "Скнилів-парк".