Про це інформує Рубрика.
На "гарячу лінію" звертаються за актуальною інформацією щодо:
Координаторка "гарячої лінії" Східного Варіанта Валерія Круподеря опрацювала звернення та надала запитувачам контакти організацій, що зможуть посприяти розв'язанню питань.
Також координаторка "гарячої лінії" знаходиться на зв'язку з українцями та українками, які планують евакуюватися з тимчасово окупованих територій і території рф, щоб відстежувати просування питання і допомагати у комунікації з відповідними службами чи організаціями.
Окрім того, протягом своєї діяльності "гаряча лінія" отримала звернення від людей, яким важливо було поділитися своєю історією, або отримати моральну підтримку. На кшталт, пані Людмила (ім'я змінено з міркувань безпеки — ред.), яка живе на тимчасово окупованій території, спочатку зверталася у чатбот "гарячої лінії", аби дізнатися про долю її української пенсії, але вже пізніше жінка ділилась своїми хвилюваннями та зізнавалась, наскільки важливо мати зв'язок з українцями на вільній території України. Зокрема, пані Людмила писала, що тримає її моральний стан в умовах російської окупації.
"Читаю гумористичні дописи, жваво цікавлюсь новинами. Інколи чую вибухи, стрілянину вночі. У такі моменти я радію, бо розумію, що це до українських військових нарешті дійшла обіцяна зброя.
А стрілянина вказує на те, що активізувались наші партизани, або пролітав безпілотник. Знаю, що українцям значно важче, ніж мені. Серце крається, коли читаю, як вони страждають. Дякую, що почули мене, бо для мене ці розмови, ніби психотерапія. Чекаємо наших! Бережіть себе теж", — писала у чатбот "гарячої лінії" пані Людмила.
Також команда медіа ділиться прикладом звернення на "гарячу лінію", коли маріупольцю Андрію (ім'я змінено з міркувань безпеки — ред.), якому вдалося виїхати на вільну територію України, було вкрай важливо поділитися своїми свідченнями про депортацію й знущання російських військових над цивільними у Маріуполі.
"Солдати рф били мене кийками, одягали білий пакет на голову, і весь цей час я перебував у наручниках, сидячи на стільці. Після чого забрали всі мої документи, і сказали, що вони мені більше не знадобляться. І додали, що мене потрібно вивезти в ліс і розстріляти. Утім, замість лісу повезли в якесь інше відділення "поліції", де мене кинули в камеру. У камері я просидів добу, пізніше окупанти відвезли мене назад до школи", — поділився своєю історією у чатбот маріуполець.
Такі історії важко згадувати людям і ще важче розповідати їх світу, однак це важливо для збереження нашої спільної української пам'яті, кажуть у Східному Варіанті.
Координаторка "гарячої лінії" зазначає, що команда медіа цінує довіру читачів і розуміє всю відповідальність обережного поширення чутливих історій. Саме тому команда завжди питає, чи готові запитувачі до публікацій своїх історій на сайті Східного Варіанта, але звісно зі збереженням повної анонімності.
Також у медіа розповідають, що в процесі спілкування з українцями та українками з ТОТ команда вкотре переконалась, як важливо створювати дбайливий і безпечний простір для людей, яким потрібно висловитись.
Тож після кожного звернення координаторка повертається до запитувачів, аби дізнаватися про прогрес розв'язання їхніх питань і звісно давати розуміння, що українці та українки не залишаються самі у своїй біді.
У межах проєкту «Інструмент» української художниці Жанни Кадирової, у холі Львівського залізничного вокзалу відбулась унікальна… Читати більше
В російських "Шахедах", які атакують Україну, є тисячі іноземних компонентів. Усе постачання будь-яких компонентів для… Читати більше
У Вінниці на базі прозорого офісу «Старе місто» відкрився перший в області центр рекрутингу української… Читати більше
З 24 січня Міністерство у справах ветеранів спільно з Міністерством цифрової трансформації розпочали бета-тестування у "Дії" нових… Читати більше
У Троїцькій громаді Дніпропетровської області відкрили оновлений Центр надання адміністративних послуг. Будівлю для нового офісу… Читати більше
Спецпредставник президента США Дональда Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог заявив, що зниження цін на… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.