Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
Гендерна нерівність у спорті залишається актуальною проблемою. Багато спортсменок чують, що їхнє місце поза футбольним полем чи рингом.
Тим часом 40% усіх учасників спорту – жінки, однак жіночий спорт отримує лише 4% висвітлення в засобах масової інформації.
Яке рішення?
У соціальній кампанії знялись відомі українські спортсменки та чемпіонки Олімпійських та Паралімпійських ігор з 5 різних видів спорту, які часто трактуються як "більш чоловічі", зокрема з:
Як це працює?
"Це – моя гра" – це частина благодійної програми "Дівчата у спорті", завдяки якій "United by Sport" підвищує рівень фізичного та ментального здоровʼя дівчат, надає можливість займатись різними видами спорту, підтримує розвиток тренерів та тренерок.
"Останнім часом все частіше говорять про рівні права жінок та чоловіків. Попри це гендерна нерівність у спорті залишається актуальною проблемою. Багато спортсменок часто чують, що їхнє місце поза футбольним полем чи рингом. United by Sport прагне зруйнувати ці стереотипи та підвищити фізичне й ментальне здоровʼя дівчат," – зазначила Анжела Фокіна, президентка ГО "United by Sport".
Підтримка видатних спортсменок
Головними героями соціальної кампанії стали відомі українські спортсменки, призерки Олімпійських ігор, національних, європейських турнірів та змагань, Паралімпійських ігор:
"Це – моя гра": революція у підтримці жінок у спорті
Кожна спортсменка демонструє силу, витривалість і вибір, гідно представляючи важливість рівних прав у спорті. Кампанія підвищує фізичне та ментальне здоров'я дівчат, надає можливість займатися різними видами спорту та підтримує розвиток тренерів.
Основний меседж – будь-хто може займатись будь-яким видом спорту, попри вік, стать чи можливості. Стереотипи та догми – вже давно зруйновані. І приклад амбасадорок кампанії це доводить. До того ж, спорт допомагає бути фізично та ментально здоровим.
"Я впевнена, що ця кампанія надихне багатьох дівчат, які прагнуть займатися спортом, але досі вагалися через соціальні стереотипи, або отримали опір з боку дорослих, які не розуміли їхнього виду спорту. Ми хочемо показати, що не існує "чоловічих" чи "жіночих" видів спорту – є лише прагнення, наполегливість та сила духу", – зазначила Катерина Дубровіна, заслужена майстриня спорту зі стрільби з лука, срібна призерка Олімпійських ігор.
Підтримка НОК України
Національний олімпійський комітет України став головним спортивним та інформаційним партнером проєкту.
Президент НОК України Вадим Гутцайт зазначив:
"Жінки справді спроможні на все, особливо у спорті! Тож нехай ця програма набирає обертів, дівчата все більше долучаються до професійного спорту, а в майбутньому нас чекає здорова та міцна спортивна нація."
Нагадаємо, в Україні жінки-хірурги створили проєкт для підтримки хірургинь та боротьби з дискримінацією.
Загалом для досягнення гендерної рівності в усьому світі за нинішніх темпів прогресу знадобиться 134 роки або п'ять поколінь.
Кіт Келлог, якого обраний президент США Дональд Трамп вирішив призначити спеціальним посланцем щодо України, прагне… Читати більше
Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський висунув пропозицію створити марку «Будапештський меморандум — це х…я» після інтерв’ю… Читати більше
9-річний Роман Олексів, який отримав опіки 45% поверхні тіла внаслідок ракетного удару рф по Вінниці… Читати більше
Операція ЗСУ, яка триває п'ять місяців на території Курської області рф, суттєво змінює всю оперативну… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський візьме участь у зустрічі у форматі "Рамштайн", яка відбудеться вже завтра,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамадом Аль… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.